spot_imgspot_img

Direct Edge Media zdobywa nowe możliwości dzięki Koenig & Bauer Rapida 105

W zupełnie nowym obiekcie o powierzchni 26 000 stóp kwadratowych, należącym do Direct Edge, wiodącej w branży firmy zajmującej się komunikacją drukowaną, posiadającej swoje siedziby w południowej Kalifornii i Kolorado, odwiedzający z pewnością zobaczą najbardziej innowacyjne i wyjątkowe prace drukarskie wykonywane dla znanych klientów z całego kraju.

Zespół pracowników tej firmy może tworzyć innowacyjne opakowania na potrzeby ekscytującej premiery filmowej lub wyprodukować nowy zestaw w pudełku, aby zachęcić kupujących do wypróbowania nowej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Artykuły promocyjne na otwarcie sezonu Nascar w Dayton są drukowane obok wystaw okiennych, aby przyciągnąć uwagę w kompleksie Downtown Disney w Anaheim.

Obchodząca 20-lecie swojej działalności firma Direct Edge zyskała doskonałą reputację dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, inspiracji wizualnej i oferowaniu postępowych rozwiązań poprzez połączenie druku cyfrowego i konwencjonalnego druku offsetowego. Wiosną tego roku firma wzbogaciła swoją drukarnię o nową 41-calową, w pełni zautomatyzowaną maszynę Koenig & Bauer Rapida 105.

“Dzięki naszej głęboko zakorzenionej wartości ‘Say Yes’ i zaangażowaniu w wyczerpanie wszystkich opcji w celu osiągnięcia rezultatów, jesteśmy w stanie stworzyć niesamowicie kreatywną pracę dla naszych klientów”, mówi Ryan Brueckner, CEO i współzałożyciel Direct Edge. “Przez ostatnie 20 lat, Direct Edge zbudował swój sukces na dostarczaniu naszym klientom wiodącej w branży obsługi klienta, inwestując jednocześnie w doskonałą technologię i innowacje, aby dostarczać skuteczne rozwiązania w zakresie druku i marketingu wizualnego. To skupienie pozwala nam na ciągły rozwój i poszerzanie naszych możliwości bez ograniczania tego, co możemy zaoferować naszym klientom.”

To był bodziec, kiedy firma zdecydowała się wycofać starszą maszynę offsetową i poszukać zmodernizowanej maszyny z najnowszą automatyką, która obejmowałaby również lakierowanie UV w linii. Po dokładnym sprawdzeniu wszystkich czołowych producentów maszyn drukarskich, Direct Edge wybrał maszynę Koenig & Bauer Rapida 105 ze względu na jej jakość, wysoką prędkość, doskonałą automatyzację i możliwości UV, jak również wydajność drukowania i śledzenie produkcji w czasie rzeczywistym.

Ponad 200-letnie doświadczenie firmy Koenig & Bauer pozwoliło firmie Direct Edge zachować spokój ducha i pewność, że osiągnie ona założone cele strategiczne – dodaje Brueckner.

Obecnie firma produkuje 60% swoich prac cyfrowo, a 40% przy użyciu konwencjonalnego offsetu. “Dzięki nowej maszynie Rapida zamierzamy zwiększyć liczbę klientów korzystających z wysokiej jakości usług poligraficznych” – mówi Jay Sheffield, dyrektor operacyjny. “Jej wysoka produkcja pomoże przyspieszyć czas realizacji zleceń. Podczas gdy niższe koszty, wyższa jakość i szybszy czas realizacji pozostają stałym trendem, zauważyliśmy również, że klienci poszukują efektownych technik wykończeniowych, które są efektywne kosztowo. Możliwości Rapidy w zakresie UV zwiększą nasze możliwości, oferując naszym klientom dodatkowe specjalistyczne uszlachetnianie.”… więcej WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak