spot_imgspot_img

Dario Urbinati nowym szefem sprzedaży w firmie Gallus

Dario Urbinati obejmie stanowisko szefa sprzedaży w firmie Gallus, począwszy od 1 czerwca 2021 roku. Nowy szef sprzedaży jest dobrze znaną twarzą w szwajcarskiej firmie o długiej tradycji.

Dario Urbinati pracował już dla firmy Gallus w swojej karierze zawodowej, od czerwca 2007 r. do sierpnia 2016 r., m.in. jako dyrektor zarządzający nowo utworzonej wówczas organizacji sprzedaży i serwisu Gallus South East Asia.

W ostatnich latach pracował na kierowniczych stanowiskach w branży graficznej i chemicznej, ostatnio jako Chief Sales and Marketing Officer w ACTEGA Metal Print GmbH w Niemczech.

Począwszy od 1 czerwca 2021 roku Dario Urbinati będzie pracował w St. Gallen, szwajcarskiej siedzibie Grupy Gallus. W swojej funkcji szefa sprzedaży podlega jako członek zarządu bezpośrednio szefowi Gallusa, dr Frankowi Schaumowi.

“Cieszymy się, że udało nam się pozyskać Dario Urbinati na stanowisko Szefa Sprzedaży. Zna on potrzeby naszych rynków, a także osobiście zna wielu naszych klientów. Zarówno nasi klienci, jak i nasz zespół sprzedaży skorzystają z jego wieloletniego doświadczenia w sprzedaży i wiedzy branżowej” – komentuje dr Frank Schaum.

Źródło: Gallus

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING