spot_imgspot_img

Canon: komentarz na temat kryzysu na Ukrainie

Przemoc i zniszczenia spowodowane atakami wojskowymi na Ukrainę są szokujące dla nas wszystkich. Podzielamy nasze szczere obawy o naszych kolegów i naród ukraiński, którego życie zostało głęboko dotknięte.

W ramach ogólnoświatowych działań pomocowych wspierających Ukrainę przekazujemy darowizny na rzecz międzynarodowych organizacji pomocowych i humanitarnych na Ukrainie, w Polsce, Rumunii, Mołdawii, Czechach, na Węgrzech i Słowacji.

Na początku tego tygodnia Canon EMEA zawiesił wszystkie dostawy produktów do Rosji. Nadal monitorujemy szybko zmieniającą się sytuację i rozwój sytuacji. Jesteśmy zjednoczeni w pragnieniu pokoju. 

Źródło: Canon

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING