spot_imgspot_img

Bentlage-label ufa jakości i niezawodności marki Gallus

Firma Bentlage-label GmbH z siedzibą w Bielefeld w Niemczech, zainwestowała w maszynę Gallus ECS 340. 8-kolorowa maszyna drukarska flexo ze zintegrowanym zespołem tłoczenia folii na zimno produkuje różnorodne etykiety techniczne. Nowa maszyna drukująca została zainstalowana w grudniu 2020 roku w celu zwiększenia wydajności.

Jako wieloletni klient firmy Gallus firma Bentlage-label Gmbh zna stabilność i niezawodność firmy Gallus od ponad 20 lat. Założona w 1928 roku firma rodzinna uruchomiła dział etykiet w 2004 roku i od tego czasu odnotowuje stały wzrost. Główną siedzibą drukarni jest Bielefeld w Niemczech, a kolejna lokalizacja znajduje się w Wiedniu i w Austrii. Główne powody, dla których zainwestowano w maszynę fleksograficzną Gallus, to stabilność maszyny i możliwość zwiększenia wydajności.

“Mamy już bardzo dobre doświadczenia z firmą Gallus. Maszyna Gallus ECS 340 jest stabilna i wyjątkowo niezawodna” – relacjonuje Brigitte Alers, dyrektor zarządzający firmy Bentlage-label GmbH.

Nowa maszyna Gallus ECS 340 z ośmioma fleksograficznymi zespołami drukującymi i zespołem do tłoczenia folii na zimno umożliwia firmie Bentlage-label drukowanie szerokiej gamy aplikacji. Produkowane są najróżniejsze rodzaje etykiet technicznych – od etykiet dla branży spożywczej aż po etykiety na pojazdy. Dzięki takiemu podejściu do różnych rynków, drukarnia posiada dobrą pozycję i możliwość stałego rozwoju.

Brigitte Alers z bentlage-label GmbH podsumowuje: “Jesteśmy teraz nie tylko wyposażeni na wyższym poziomie, ale także ogólnie jesteśmy w lepszej sytuacji: dzięki nowej maszynie Gallus ECS 340 możemy drukować więcej kolorów, a także nakładać folię na zimno we fleksografii. To bardzo rozszerza nasze portfolio produktów przy jednoczesnej niezawodnie wysokiej jakości druku i elastyczności.”

Źródło: Gallus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING