spot_imgspot_img

Mark Andy dla studentów z całego świata

Tradycją stały się już organizowane przez Mark Andy spotkania dla studentów. W tym roku będą one miały charakter webinariów, kolejnych już organizowanych przez tę firmę. Skierowane są do studiujących z całego świata, kształcących się na kierunkach związanych z branżą poligraficzną i pokrewnymi.

Odbędą się one w dwóch terminach. Z myślą o studentach z naszego kraju 23 kwietnia br. o godz. 10.00 będzie miało miejsce spotkanie w języku polskim. 26 kwietnia br. o godz. 14.30 odbędzie się z kolei webinarium w języku angielskim.

„Jako wiodący producent maszyn wąskowstęgowych i średniowstęgowych oraz urządzeń wykańczających, rozumiemy ten rynek i staramy się wspierać w różny sposób działające na nim firmy – mówi Lena Chmielewska-Bontron, European Marketing Manager w firmie Mark Andy. – Tym razem, podczas kolejnych spotkań online, chcemy przekazać nieco wiedzy na temat technologii druku fleksograficznego i cyfrowego.

Poznanie ich możliwości ma naszym zdaniem olbrzymi wpływ na funkcjonowanie drukarń opakowaniowych i etykietowych, także w kontekście otwarcia przed nimi zupełnie nowych perspektyw. Równie ważne jest, by zainteresować tym najmłodsze pokolenie poligrafów. Warto bowiem, aby ci – wchodząc na rynek pracy w przemyśle poligraficznym – wiedzieli, jakie możliwości oferują obie technologie, w jaki sposób mogą się uzupełniać i jakie są korzyści wynikające z wdrożenia każdej z nich.  Wiedza na temat druku fleksograficznego i cyfrowego jest obecnie bardzo ważna, bo może mieć wpływ na kondycję danej firmy, zarówno teraz jak w przyszłości. Zależy nam więc na tym, by przyszłym kadrom dostarczać informacji w tym zakresie”. 

Gośćmi specjalnymi będą: w sesji polskiej przedstawiciel drukarni Etico ze Szczecina, w sesji angielskiej przedstawiciel Watershed Group – europejskiej firmy poligraficznej (do której należy m.in. drukarnia Etico), będące użytkownikami rozwiązań Mark Andy.

Wezmą oni udział w specjalnych sesjach pytań i odpowiedzi, których moderatorami (podobnie jak całych spotkań) będą: Łukasz Chruśliński – Sales Manager Mark Andy Poland (23 kwietnia, webinarium w języku polskim) i Phil Baldwin – European Sales Manager Mark Andy UK (26 kwietnia, webinarium w języku angielskim). Poruszone zostaną podczas nich różne aspekty produkcji etykietowej, m.in. aktualna sytuacja na tym rynku etykiet z perspektywy Watershed i Mark Andy. W dalszej części webinariów przewidziane są pokazy maszyn Mark Andy, zainstalowanych w centrum demonstracyjnym firmy w Warszawie.

„Zaletą tego rodzaju spotkań i zaproponowanej przez nas konwencji, jest możliwość kontaktu nie tylko z przedstawicielami naszej firmy, ale też użytkownikami maszyn Mark Andy – mówi Lena Chmielewska-Bontron. – Jesteśmy przekonani, że tego rodzaju wydarzenia mogą być inspiracją dla młodych ludzi w budowaniu ich własnej ścieżki kariery zawodowej. Wszystko po to, by odnaleźć dla siebie w przyszłości najlepsze miejsce na zmieniającym się nieustannie rynku poligraficznym. Grono ekspertów z naszej firmy, ale również użytkownik naszych technologii – firma Watershed Group, postarają się w jak najlepszy sposób nakreślić tę perspektywę. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych webinariach”. 

Dla tych, którym się to jednak nie uda, firma Mark Andy udostępni nagrania z obu webinariów. Wystarczy zarejestrować się na stronach wydarzenia.

Źródło: Mark Andy

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING