spot_imgspot_img

100% inspekcji i system TubeScan dla wąskiej wstęgi. Obejrzyj by się przekonać!

Nie ma wątpliwości, że powtarzalność i przede wszystkim bardzo dobra kontrola zadrukowanych etykiet (także opakowań) na maszynach flekso jest bardzo ważna. Przy dużych prędkościach produkcyjnych nie można sobie pozwolić na jakąkolwiek wpadkę.

Od dawna firma Emipak prezentuje rozwiązania, jakie w swojej ofercie posiada BST-eltromat. To nowoczesne rozwiązanie dla drukarni wąsko-wstęgowych, znakomita alternatywa dla systemów z kamerami liniowymi w niższej cenie. Niemiecka technologia, która zdobywa rynek, gwarantuje niezawodność, duże spektrum możliwości i funkcji. To wszystko sprawia, że system oferowany przez firmy można skonfigurować pod konkretne potrzeby drukarni i jej klientów.

Przypominamy Wam materiał filmowy, jaki powstał podczas rozmowy Robert Heichele z firmy BST-eltromat z Karoliną Hamlet, Świat Poligrafii Professional.

Czym jest pomiar w linii? Które rozwiązania są bardziej kosztowne? O tym wszystkim a nawet więcej dowiecie się z materiału, który publikujemy tuż poniżej… To wywiad, jakiego udzielił naszej redakcji Robert Heichele z firmy BST-eltromat.

Źródło: Emipak

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING