spot_imgspot_img

Zarządzanie barwą

Ciąg dalszy ankiety, którą tym razem zamieszczamy na końcu każdej informacji. Ale najpierw chcielibyśmy Wam podziękować za dotychczasowe zaangażowanie i udział w dotychczas publikowanych ankietach. TOP 10 ankiet, na które padło najwięcej odpowiedzi zaprezentujemy bezpośrednio w styczniowym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional.

Przed chwilą wyłączyliśmy ankietę, która była z nami obecna na przełomie grudnia i stycznia. Dotyczyła właściwie tylko jednego zagadnienia. A pytanie brzmiało następująco: Jak ważny jest dla Ciebie temat zarządzania barwą w miejscu, w którym pracujesz?

O barwie i zarządzaniu nią powstało wiele ciekawych opracowań. Niektóre z nich napisane językiem bardzo naukowym, inne nieco mniej. Dla nas to prawdziwa przyjemność ogłosić, że w minionej ankiecie oddano 533 głosy. To bardzo dużo.

Zaproponowaliśmy następujące odpowiedzi:

  • Wiemy, że jest ale nie korzystamy
  • Średnio. Nasi klienci nie są wrażliwi na ten temat
  • Ważny. Przynajmniej raz w roku staramy się wszystko sprawdzić, czy jest ok.
  • Bardzo ważny. Dzięki temu utrzymaliśmy klientów w najtrudniejszym czasie
Nie można załadować sondażu.

Ostatnia odpowiedź zgromadziła najwięcej głosów, co widać na załączonym poniżej obrazku. I to bardzo cieszy, bo mimo wszystko jakość w naszej branży to jednak barwa… Jakby nie patrzeć ilustracje wielokolorowe przyciągają klienta, czytelnika itd.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING