spot_imgspot_img

Ye Sung zwiększa wydajność produkcji dzięki maszynie Koenig & Bauer Allpro 70

Od momentu założenia w 2008 roku firma Ye Sung Corp. w Janghang-Dong w pobliżu południowokoreańskiej stolicy Seulu stała się wysoko wyspecjalizowanym dostawcą opakowań, którego głównymi klientami są małe i średnie firmy działające w wielu segmentach rynku, a także główni gracze z branży farmaceutycznej.

Firma produkuje szerokie spektrum różnych kartonów składanych, w tym dla leków i produktów kosmetycznych, suplementów diety, kosmetyków i żywności. Często są to bardzo skomplikowane projekty, które zmuszają urządzenia do pracy do granic możliwości.

Południowokoreańscy pracownicy pracują dłużej niż ich odpowiednicy w większości innych krajów członkowskich OECD. Jednak w wyniku zmian w prawie pracy, które weszły w życie 1 lipca 2021 r., we wszystkich przedsiębiorstwach zatrudniających co najmniej pięciu pracowników obowiązuje maksymalny czas pracy wynoszący 52 godziny tygodniowo.

Aby utrzymać wydajność operacji na wysokim poziomie, Yesung uruchomił w marcu składarko-sklejarkę Allpro 70. Nowa maszyna przyczynia się do skrócenia czasu realizacji poszczególnych zleceń i zapewnła bezproblemowy przebieg procesów roboczych pomimo ograniczonej przestrzeni.

Zdjęcie grupowe z młodym zespołem Ye Sung (od prawej do lewej): Haesung Jung, Hongjun Jeon, CEO Jaewan Kim, Junggi Lee, Hyeonu Lee i Hyunho Park, obok Jaehoon Jo i William Shin z oddziału Koenig & Bauer w Korei Południowej

Oczywiście, wieść o takiej inwestycji szybko się rozchodzi. Od momentu uruchomienia Allpro 70, Ye Sung pozyskał całą serię nowych zamówień. Doskonałe uniwersalne urządzenie o wysokiej wydajności Allpro 70 wyróżnia się wysoką elastycznością w zakresie podłoży, które mogą być używane. Szeroki zakres opcji wyposażenia pozwala na obsługę wyjątkowo szerokiej gamy różnych wzorów kartonów składanych, dając tym samym wolną rękę kreatywności klienta. A prędkości pracydo 400 m/min, zapewniają szybkie przygotowanie do pracy i wysoką wydajność.

Już po kilku tygodniach użytkowania wydajność produkcyjna w Ye Sung wzrosła o ponad 30 procent dzięki nowej maszynie. Można było ograniczyć nadgodziny, a zadowolenie pracowników wzrosło w takim samym stopniu. Weekendowe zmiany stały się przeszłością.

Usprawnione procesy robocze

Jaewan Kim, dyrektor generalny Ye Sung Corp. wyjaśnia: “Dodatkowa linia do falcowania i klejenia sprawiła, że możemy lepiej grupować podobne wzory i rozmiary kartonów na poszczególnych maszynach, co oszczędza czas przygotowania i zwiększa wydajność produkcji”. Procesy robocze zostały w znacznym stopniu usprawnione, a czas realizacji od potwierdzenia zamówienia do wysyłki przetworzonych produktów jest teraz również krótszy.

Prezes Zarządu ma pełne zaufanie do produktów firmy Koenig & Bauer, jako jednego z wiodących producentów maszyn pakujących. Jego filozofią jest podejmowanie ambitnych zadań stawianych przez klientów, zachowanie elastyczności i wspólna praca nad rozwiązaniami dla ich produktów i kontrahentów.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING