spot_imgspot_img

XSYS na inauguracyjnym Virtual Summit

Firma XSYS ogłosiła XSYS Virtual Summit – wydarzenie online skoncentrowane na branży fleksograficznej, które będzie poświęcone aktualnym wyzwaniom w zakresie prepressu i produkcji poligraficznej w segmentach tag i etykiet, opakowań giętkich i tektury falistej.

W ciągu czterech dni w czerwcu Virtual Summit ma dotrzeć do globalnej publiczności za pośrednictwem nowej dedykowanej platformy, na której uczestnicy mogą odwiedzać stoiska, doświadczać demonstracji sprzętu, słuchać prezentacji ekspertów, angażować się w pytania i odpowiedzi na żywo oraz nawiązywać kontakty w poczekalni.

“Podczas pandemii COVID-19 branża odnotowała ogromny wzrost aktywności online, a wiele imprez targowych zwróciło się w stronę wirtualnego świata, aby odzyskać swoją pozycję. Naszym celem podczas XSYS Virtual Summit jest dostarczenie jasnego i ukierunkowanego przekazu do odpowiedniej grupy odbiorców, aby zoptymalizować czas wszystkich uczestników”, powiedział Friedrich von Rechteren, Global Commercial VP w XSYS.

Program wydarzenia obejmuje tematyczne prezentacje, które mają na celu rozwiązanie dzisiejszych problemów w druku fleksograficznym. Eksperci XSYS wyjaśnią, jak osiągnąć wysoką jakość druku przy jednoczesnym obniżeniu kosztów, spełnieniu wymagań dotyczących szybszego czasu wprowadzenia produktu na rynek i zwiększeniu wydajności na każdym etapie procesu fleksograficznego.

Aby dotrzeć do jak najszerszego grona klientów, zaprezentowane zostanie pełne portfolio rozwiązań XSYS, począwszy od płyt, poprzez urządzenia do prepressu … aż po tuleje i adaptery.

“Wytrzymałość płyt fleksograficznych XSYS została ponownie udowodniona w trakcie rygorystycznych testów opracowanych w celu spełnienia wymagań stawianych przez drukarnie we wszystkich obszarach przemysłu opakowaniowego” – mówi von Rechteren. “Wspieramy naszych klientów, aby oni z kolei mogli dostarczać zrównoważone i efektywne kosztowo rozwiązania swoim własnym klientom, a robimy to poprzez współpracę z innymi wiodącymi producentami maszyn drukarskich, farb i innych materiałów eksploatacyjnych.” 

Demonstracje na żywo wywoływarki ThermoFlexX i modułów do obróbki płyt Catena, które razem tworzą linię Catena+, pozwolą na głębokie zanurzenie się w automatyce zapewniającej najwyższą jakość bezdotykowej produkcji płyt fleksograficznych. W akcji znajdzie się również system termicznej obróbki płyt nyloflex Xpress, a podczas bardziej specjalistycznych rund, rękawy i adaptery rotec zademonstrują technologię łatwego montażu.

Sesje partnerskie zostały zorganizowane tak, aby zademonstrować, jak wdrożyć zrównoważony druk, porównać różne rodzaje płyt i omówić ich zalety w różnych zastosowaniach. Dokładny program jest zależny od regionu.

“Z niecierpliwością czekamy na możliwość spotkania społeczności fleksograficznej na naszym pierwszym Wirtualnym Szczycie” – mówi von Rechteren. “Wierzymy, że dzięki stworzeniu idealnego środowiska specjalnie dla branży flekso, możemy dostarczyć bardziej wartościowe treści i przedstawić bardziej zwięzły i produktywny program, dzięki czemu uczestnicy wyjdą z niego z nowymi i przydatnymi informacjami, które pomogą im w rozwoju ich firm.”

Informacje o sesjach znajdziecie w zakładce KALENDARZ

Źródło: XSYS

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak