spot_imgspot_img

Udane wdrożenie lakieru metalicznego

MMR Group PrintSolutions z sukcesem wdrożyło swój innowacyjny lakier metaliczny Metcoat UV Super Silver Chrome M2000 w jednej z dużych drukarń opakowaniowych w Polsce. Lakier z powodzeniem zastępuje srebrną folię coldstampingową.

Lakier metaliczny (chromopodobny; z efektem lustrzanym) Metcoat UV Super Silver Chrome M2000 to specjalny, gotowy do użycia lakier UV na bazie pigmentu metalizowanego. Jego zadaniem jest symulowanie metalicznego efektu srebrnej folii coldstampingowej lub podłoży metalizowanych.

Bardzo jasny, metaliczny efekt z wyjątkowym połyskiem jest możliwy do uzyskania na papierze powlekanym, tekturze i odpowiednio przygotowanych podłożach syntetycznych.

Lakier metaliczny od MMR Group PrintSolutions (MMR Group Polska Sp. z o.o.) stanowi ekonomiczną alternatywę dla bardzo kosztownych procesów produkcji luksusowych opakowań i etykiet – redukuje zużycie folii, pozwala na szybszą produkcję oraz łatwiejszą utylizację opakowania. Wdrożenie lakieru Metcoat UV Super Silver Chrome M2000 w drukarni opakowaniowej jest wynikiem licznych wspólnych testów dopasowania go do specyficznych wymogów druku. MMR Group PrintSolutions jest jednak dumny, że lakier sprostał tym wyzwaniom, a przede wszystkim spełnił oczekiwania klientów końcowych, czyli producentów wyrobów premium w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i spożywczej.

Źródło: MMR Group PrintSolutions

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING