spot_imgspot_img

Udana demonstracja Primera PRO podczas Heidelberg Innovation Week

W ciągu dwóch dni, Muller Martini zaprezentował zalety nowego urządzenia Primera PRO szerokiej publiczności w Heidelberg Print Media Center w Wiesloch-Walldorf, w ramach Heidelberg Innovation Week.

Pierwszego dnia, Peter Lehmann, Sales Manager Muller Martini Switzerland, towarzyszył międzynarodowym klientom podczas imprezy, która odbyła się pod hasłem “Zawsze o krok do przodu”. 24 godziny później Frank Skorna, Area Sales Manager Muller Martini Germany, poświęcił się niemieckojęzycznym klientom, podczas gdy Pascal Ruch, Product Manager Saddle Stitching i Head of Print Finishing Center Muller Martini, poprowadził demonstrację na żywo.

“Fakt, że mogliśmy zaprezentować Primerę PRO w kompletnej linii produkcyjnej i w ten sposób podkreślić ogromne znaczenie uszlachetniania, spotkał się z dużym zainteresowaniem licznie zgromadzonych specjalistów”, mówi Frank Skorna, sporządzając ogólnie pozytywny bilans imprezy, która była udana pod każdym względem i miała dla niego charakter “mini-drupy”.

Również Peter Lehmann otrzymał od swojej grupy bez wyjątku pozytywne opinie:

“Primera PRO pracowała bez zarzutu i bez najmniejszego problemu – i to na pełnych obrotach, łącznie z bezproblemowym przejściem z produktów A4 na A5. Klienci byli pod wyraźnym wrażeniem”.

Primera PRO pracuje w Heidelberg Print Media Center od minionego lata. Jest to sytuacja korzystna dla dwóch globalnych liderów rynku – Heidelberga i Muller Martini, których łączy partnerstwo biznesowe.

Heidelberg może zademonstrować swoim klientom aplikacje typu end-to-end, w tym postpress. Z kolei Muller Martini może zwrócić się do jeszcze szerszego kręgu zainteresowanych i w ten sposób poszerzyć bazę klientów, zainteresowanych rozbudowaną linią zszywarek siodłowych o: podajnik okładek, cztery podajniki płaskich stosów, dwa podajniki pionowe, SEMKO, trymer trójnożowy 0504 z cięciem centralnym, układarkę kompensacyjną Perfetto z Amrysem.

Źródło: Muller Martini

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING