spot_imgspot_img

Tomasz Gajkowski na pokładzie LFP Team

W sierpniu br. do zespołu LFP Industrial Solutions dołączył Tomasz Gajkowski, który będzie odpowiedzialny za bliską współpracę i budowanie relacji z klientami z obszaru produkcji i druku opakowań, a także będzie wspierał klientów w rozwoju ich biznesu wykorzystując najnowsze technologiczne osiągnięcia i szerokie portfolio z segmentu marki DURST.

LFP Industrial Solutions to autoryzowany dystrybutor i integrator przemysłowych rozwiązań Durst Group AG – znanego i cenionego producenta zaawansowanych maszyn do druku cyfrowego. Ogromna ilość instalacji powoduje, że zespół pracowników stale się powiększa, a ostatnio do firmy dołączył również Tomasz Gajkowski, który związany jest z branżą poligraficzną i opakowaniową od ponad 20 lat.

W tym czasie pracował dla producentów i dostawców w branży, m.in. Oce, Konica Minolta, Xerox, Duplo, Technifold. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z klientami z branży dostarczając im kompleksowe rozwiązania z zakresu druku, introligatorni, druku transakcyjnego, produkcji opakowań i materiałów POS.

„Bardzo się cieszę, że dołączam do teamu LFP Industrial Solutions” – mówi Tomasz Gajkowski – „Rynek opakowaniowy jest w fazie dynamicznego rozwoju, a nasza oferta idealnie wpisuje się w aktualne trendy rynkowe. Rozwiązania do cyfrowego druku opakowań, etykiet, druku na tkaninach, urządzenia do cięcia to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, gdzie liczy się innowacyjność, krótkie terminy wytwarzania czy optymalizacja kosztów”.

Tomasz Gajkowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Źródło: LFP Industrial Solutions

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING