spot_imgspot_img

Szkolenia online realizowane przez firmę Nilpeter

W ostatnich dniach firma Nilpeter przeprowadziła sesję demonstracyjną i szkoleniową z wykorzystaniem technologii Zoom dla 42 pracowników globalnego producenta etykiet, firmy UPM Raflatac. Jest to najnowszy efekt bliskiej, obustronnie korzystnej współpracy pomiędzy tymi dwoma wiodącymi na rynku firmami.

Wspólna sesja, zorganizowana przez Michaela Drascha Technical Support Manager UPM Raflatac oraz Dana Wissinga  Nilpeter Area Sales Manager, szczegółowo omówiono ofertę firmy Nilpeter, skupiając się na wszystkich aspektach, począwszy od możliwości podłoża, a skończywszy na specjalistycznym sprzęcie.

Okazja do zaprezentowania naszych rozwiązań

“COVID-19 bez wątpienia nadwyrężył naszą elastyczność w organizowaniu demonstracji i sesji szkoleniowych dla naszych klientów i partnerów biznesowych, ale od marca 2020 roku, prowadzimy wiele demonstracji online,” mówi Dan Wissing.

“Skontaktował się z nami Michael Drasch, który zapytał, czy moglibyśmy zorganizować sesję szkoleniową online dla jego zespołu, której celem było zapoznanie się z technologiami wąskowstęgowego druku offsetowego, fleksograficznego i cyfrowego oraz szczegółowymi informacjami na temat metod drukowania z wartością dodaną.

W sesji wzięło udział kilku uczestników z różnych miejsc w Europie i chociaż technicy i pracownicy firmy UPM nie mieli możliwości wzięcia sprzętu do ręki, demonstracje online dały nam możliwość zaprezentowania zespołowi technicznemu naszych rozwiązań, rozwijając ich umiejętności w zakresie, jak najlepszej obsługi naszych wspólnych klientów” – kontynuuje.

“Koordynacja, planowanie i szkolenie okazały się wielkim sukcesem i z niecierpliwością czekamy na kolejne sesje w przyszłości” – podsumowuje.

Nowe spojrzenie na możliwości technologiczne

“Wirtualne szkolenie zorganizowane wspólnie z firmą Nilpeter dało nam w firmie UPM Raflatac nowe spojrzenie na możliwości technologiczne w branży drukarskiej i przetwórczej. Współpraca z Danem Wissingiem, polegająca na dzieleniu się wiedzą na temat wyboru odpowiedniego materiału do produkcji etykiet samoprzylepnych oraz optymalnego drukowania i przetwarzania, jest naprawdę wartościowa” – mówi Michael Drasch, Kierownik Działu Wsparcia Technicznego w firmie UPM Raflatac.

Źródło: Nilpeter

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak