spot_imgspot_img

SwissQprint rozstaje się ze Spandex Benelux

SwissQprint rozstał się z firmą Spandex Benelux, swoim dostawcą w regionie Beneluksu. Aby zastąpić partnerstwo swissQprint uruchamia nową filię, która zapewni sprzedaż, serwis i wsparcie w całym regionie od 1 października.

Obie firmy po raz pierwszy połączyły siły w 2015 roku, kiedy to Spandex Benelux zgodził się na dystrybucję i wsparcie asortymentu płaskich systemów UV swissQprint w Holandii, Belgii i Luksemburgu. Pomimo udanej współpracy w ciągu ostatnich lat, obie firmy zgodziły się rozstać, a nowa spółka zależna będzie dostarczać wszystkie urządzenia i materiały eksploatacyjne oraz zapewniać wsparcie w całym regionie. SwissQprint tłumaczy to potrzebą “zwiększenia kompetencji”, aby wprowadzić swoje portfolio produktów na rynki sąsiednie, takie jak opakowania, a także specjalistyczne zastosowania drukarskie i przemysłowe.

Bycie wyłącznym dystrybutorem tak innowacyjnej gamy produktów naprawdę pomogło Spandexowi w ekspansji na nowe rynki, ale wszystko co dobre musi się skończyć i życzymy swissQprint dalszych sukcesów w krajach Beneluksu,” skomentował Michael Buvens ze Spandex Benelux.

Jacques Orobitg, kierownik ds. kluczowych klientów w swissQprint, dodał: “Zamierzamy skupić się na działalności w krajach Beneluksu i dalej rozwijać nasze usługi”.

Źródło: SwissQprint

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING