spot_imgspot_img

Drukowanie etykiet. Optymalizacja na wszystkich poziomach

Maszyna Gallus Labelmaster jest obecnie dostarczana z wieloma nowymi i zoptymalizowanymi funkcjami. Nowa koncepcja obsługi zapewnia nie tylko większy komfort obsługi dla operatora maszyny, ale także mniejszą ilość odpadów w codziennej produkcji.

Firma Gallus może teraz zaoferować jeszcze bardziej kompaktowy system. Maszyna Gallus Labelmaster posiada teraz mniejszą długość, ponieważ korona, czyszczenie wstęgi, transport i naciąg wstęgi są zintegrowane w nowych jednostkach nawijających, co oznacza, że można zaoszczędzić jeden moduł. Kompaktowa konstrukcja umożliwia zmniejszenie ilości odpadów dzięki długości maszyny krótszej nawet o 3,30 metra, co zapewnia lepszy ślad ekologiczny w porównaniu z poprzednią wersją.

“Przyjazność dla operatora”, czyli prosta i intuicyjna obsługa Labelmastera przez operatora maszyny, zawsze była w centrum uwagi dalszego rozwoju Gallus Labelmaster. W związku z tym jednostki nawijające można teraz nie tylko obsługiwać lokalnie bezpośrednio na nawijarce, ale także przeglądać i regulować ich parametry centralnie za pomocą panelu dotykowego w interfejsie HMI systemu maszyny – zgodnie z koncepcją “łatwości obsługi”.

W związku z tym, proces załadunku podłoża został również przeprojektowany i całkowicie zmieniony. Dzięki nowemu systemowi wózków, tj. ruchomemu podnośnikowi znajdującemu się poza prasą drukarską, podłoże może być łatwo załadowane i rozładowane bez dotykania podłoża. Zintegrowany podnośnik nie jest już konieczny, a operator może elastycznie korzystać z wózka w zależności od potrzeb, nawet na innych maszynach. Rezultatem jest prosty i elastyczny załadunek podłoża.

Nowe funkcje w wyposażeniu standardowym

Dalsze zoptymalizowane funkcje, takie jak ułatwiony dostęp do modułu wstępnej obróbki koronowej i modułu transportu wstęgi z systemem szybkiej wymiany do szybkiego i łatwego czyszczenia, stanowią dopełnienie dalszego rozwoju urządzenia Gallus Labelmaster.

Ponad 160 instalacji Gallus Labelmaster na całym świecie świadczy o sukcesie tego elastycznego rozwiązania. Labelmaster jest teraz dostępny z tymi nowymi funkcjami, częściowo w pakiecie jako standard lub w zależności od życzeń i potrzeb drukarni.

Źródło: Gallus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING