spot_imgspot_img

Ricoh na RemaDays i Festiwalu Druku

We wrześniu Ricoh zaprezentuje systemy do druku produkcyjnego i wielkoformatowego na RemaDays Extra i Festiwalu Druku. Na samodzielnym stoisku Ricoh na RemaDays Extra będzie można poznać możliwości oferowane przez Ricoh Pro™ C7200x z 5. stacją na toner specjalny i Ricoh Pro™ C9200.

Specjaliści Ricoh zaprezentują efekty, które można uzyskać dzięki nowym kolorom specjalnym – srebrnemu i złotemu. Prace zrealizowane na systemach Ricoh można zaraz po wydruku poddawać dalszej obróbce. Ten proces zostanie przedstawiony na foliarce ZFP marki D&K Neptune 3754. Natomiast na Festiwalu Druku Ricoh wystawi ploter Ricoh Pro™ L5160e na stoisku Diprinter.com. Wszystkie wydruki będą realizowane na papierach Antalis.

„Cieszymy się, że będziemy mieli szansę spotkać się z klientami podczas obu kluczowych wydarzeń targowych w tym roku. Szczególnie, że zaprezentujemy na nich nasze flagowe systemy. Ostatni okres pokazał jak duże znaczenie ma kreatywne podejście do biznesu. Rozwiązania Ricoh pozwalają wyjść poza schemat tego, co oferowane jest na rynku i zachować bardzo dobre wskaźniki ekonomiczne produkcji – powiedział Michał Owczarczyk, Product Manager, Graphic Communications w Ricoh Polska.

Źródło: Ricoh

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING