spot_imgspot_img

Pomysł czy technologia? Podcast z Jarkiem Krasnodębskim

Pomysł czy technologia? Co ważniejsze jest w biznesie? Czy można znaleźć swoje własne nowe obszary działania i to z sukcesem? Czy etykieta może być takim produktem, który posiada potencjał? Między innymi o tym rozmawiamy z naszym gościem Jarkiem Krasnodębskim z firmy Konica Minolta.

A podcast swoją premierę ma dokładnie w czwartek o godz. 15:00. W dodatku, można go wysłuchać także na Spotify, Google podcast i Apple podcasts. 

Niezbędnik poligrafa to seria podcastów przygotowanych przez naszą redakcję, prowadzonych przez Mirosława Pawlińskiego red. naczelnego czasopisma Świat Poligrafii Professional. Do studia zapraszani są eksperci znający rynek branży poligraficznej i choć rozmowy przebiegają w dość luźnej atmosferze, można dowiedzieć się bardzo dużo na temat tego rynku, lub po prostu różnych rozwiązań.

Dotychczas gośćmi Niezbędnika poligrafa były następujące osoby: Tadeusz Figurski (TadePack), Marcin Wójcik (LFP Industrial Solutions), Tomasz Kugaudo (Avargraf), Slawomir Iwanowski (Kodak Polsk), Paweł Szpil (Reprograf-Grafikus), Łukasz Żarnecki (Heidelberg Polska) oraz Jacek Kobyliński (Muller Martini)…

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING