spot_imgspot_img

Pracuj mądrzej, niekoniecznie ciężej

Pracuj mądrzej, niekoniecznie ciężej – to filozofia, która najprościej opisuje zalety AccurioPress C7100. Nowe cyfrowe urządzenie do druku produkcyjnego od Konica Minolta zostało wyposażone w innowacyjne technologie, które gwarantują lepsze możliwości wykończenia, wyjątkową trwałość i jakość.

AccurioPress C7100 to przede wszystkim wyższa wydajność druku – maszyna pracuje z szybkością 100 stron na minutę. Zastosowane technologie umożliwiają oferowanie nowych, zaawansowanych produktów, a co za tym idzie – pozyskanie więcej różnorodnych klientów.

Na wyjątkową wydajność urządzenia wpływa m.in. zastosowanie przyjaznego dla środowiska tonera Simitri V. Jego energooszczędne walory pozostają bez wpływu na doskonałą jakość. Wyjściowa rozdzielczość odpowiadającą 3600 dpi x 2400 dpi pozwala na uzyskanie znakomitych rezultatów, nawet przy dużych nakładach. 100 kolorowych stron A4 można uzyskać zaledwie w minutę, a cykl pracy urządzenia to aż 1,8 miliona wydruków.

Zoptymalizowane rozwiązanie transportu papieru zwiększa dokładność jego podawania. Ponadto inteligentny moduł IQ-501 zastosowany w AccurioPress C7100 zapewnia idealnie spójną jakość kolorów dzięki ich regulacji i rejestracji w czasie rzeczywistym. Dotyczy to zarówno koloru tekstu, jak i obrazu.

– Wprowadzenie na rynek serii AccurioPress C7100 jest ewolucją naszej niezwykle udanej serii C6100 i stanowi ważny krok naprzód w rozwoju portfolio Konica Minolta. Inteligentna automatyzacja, nieskazitelna jakość wydruków, niezawodność i zaawansowane możliwości techniczne AccurioPress pozwalają naszym klientom być bardziej wydajnymi, usprawniać własną działalność i rozwijać biznes, a na tym zależy nam najbardziej – podsumowuje premierę urządzenia Mateusz Woźniak, Dyrektor Działu Rozwiązań Produkcyjnych w Konica Minolta Business Solutions Polska. 

Obsługa maszyny jest bardzo prosta, ​​nawet najbardziej złożone projekty mogą być realizowane przez jednego operatora. Urządzenie z powodzeniem drukuje na nośnikach wypukłych i teksturowanych, a inteligentny czujnik IM-101 błyskawicznie wykrywa rodzaj używanego materiału, co znacznie skraca czas produkcji.

AccurioPress umożliwia tworzenie broszur, ulotek, wizytówek, zszywanie, oprawę oraz oferuje szeroką gamę wykończeń (m.in. dzięki zastosowaniu finishera TU-510 do trymowania i bigowania). Inwestycja w AccurioPress C7100 pomoże drukarniom szybciej i precyzyjniej realizować coraz bardziej zróżnicowane zlecenia.

Urządzenie z nowej serii zostało już zainstalowane w Centrum Pokazowym Konica Minolta w Warszawie, gdzie można je zobaczyć podczas prezentacji „na żywo” lub online. W celu umówienia prezentacji maszyny Konica Minolta zaprasza do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie WWW.

Źródło: Konica Minolta

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak