spot_imgspot_img

„Peak Performance Print Experience”. Fujifilm nie tylko online już 28 i 29 września

Planowane wydarzenie, które odbędzie się w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku firmy Fujifilm pod koniec września, to pierwsza okazja, aby na własne oczy zobaczyć nowy, wyjątkowo szybki model Jet Press 750S i gamę nowych rozwiązań do druku cyfrowego.

Trwające dwa dni, od 28 do 29 września, wydarzenie Peak Performance Print Experience zgromadzi firmy poligraficzne z całej Europy, aby mogły bezpośrednio zobaczyć najnowsze rozwiązania Fujifilm w dziedzinie technologii druku cyfrowego oraz jej nową i rozszerzoną ofertę urządzeń dla tego rynku.

W trakcie wydarzenia będzie także można obejrzeć nowy, wyjątkowo szybki model Jet Press 750S firmy Fujifilm. To pierwsza prezentacja na żywo najszybszej, najbardziej wydajnej, wysokiej jakości maszyny inkjetowej B2 na rynku – po raz pierwszy goście będą mogli ją zobaczyć, dotknąć i poczuć różnicę.

Zostaną również pokazane nowe konfiguracje druku oparte na technologii głowic drukujących Samba. Wykorzystują one połączenie głowic atramentowych, atramentów i optymalizacji obrazu w hybrydowych lub niezależnych systemach drukowania, które można w pełni zintegrować w różnych konwencjonalnych procesach produkcyjnych.

Goście z Niemiec, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii (którzy wezmą udział 28 września) będą mogli zobaczyć także nową gamę tonerowych maszyn cyfrowych Revoria firmy Fujifilm, które będą dostępne tylko w ich krajach. Zostanie również zaprezentowany na żywo model Revoria Press PC1120, który oferuje przedstawicielom profesjonalnego rynku druku wysokiej jakości najszerszą gamę opcji zdobienia w swojej klasie. Ma on pomóc firmom poligraficznym rozwijać się i zwiększać wydajność za pomocą nowych zastosowań, możliwości druku w 6 kolorach, sztucznej inteligencji i automatyzacji.

Odwiedzający wydarzenie 28 września będą także mogli otrzymać wydruki próbne i dodatkowe informacje na temat serii Revoria Press E1, monochromatycznej maszyny produkcyjnej, wyposażonej w szereg funkcji zwiększających wydajność i oferującej wyjątkową jakość obrazu.

„Cieszymy się, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 znów będziemy mogli powitać ludzi w Centrum Zaawansowanych Technologii Druku (APTC), które zdołaliśmy odświeżyć i wyposażyć w mnóstwo nowych urządzeń” — mówi Taro Aoki, szef działu Digital Press Solutions, Fujifilm Graphic Systems EMEA.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani pierwszym pokazem na żywo wyjątkowo szybkiego modelu Jet Press 750S z udziałem publiczności i z ogromną przyjemnością przedstawimy całą gamę rozwiązań z nowej i poszerzonej oferty druku cyfrowego, a także sposoby, jak nasza technologia może pomóc firmom poligraficznym zmaksymalizować ich wydajność”.

Aby zgłosić chęć udziału w tym wydarzeniu, prosimy odwiedzić stronę WWW (prosimy pamiętać, że 28 września jest dniem zarezerwowanym wyłącznie dla gości z Niemiec, Austrii, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. 29 września wydarzenie będzie także dostępne dla gości z pozostałych europejskich krajów).

Źródło: Fujifilm

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak