spot_imgspot_img

Ogólnoświatowe Dni Innowacji Mimaki

Ogólnoświatowe Dni Innowacji firmy Mimaki okazją do prezentacji nowych drukarek i pionierskich technologii będących podstawą sukcesów klientów. Mimaki Europe zorganizuje ekscytujące pokazy nowych produktów, którym będą towarzyszyć trwające 3 dni, prowadzone przez ekspertów webinaria, interaktywne sesje i prezentacje na żywo zróżnicowanej oferty produktów Mimaki.

Firma Mimaki poinformowała, że w dniach 2-4 marca 2022 roku zorganizuje drugie wydarzenie wirtualne Ogólnoświatowe Dni Innowacji (Global Innovation Days). Druga edycja popularnego wydarzenia Mimaki, która zgromadzi klientów, partnerów i kolegów z branży i będzie kolejną inspirującą okazją do nawiązania kontaktów i zdobycia wiedzy, obejmie 3 dni webinariów i interaktywnych sesji wirtualnych pod hasłem technicznych innowacji (Technology Innovations).

Nadając ton temu ekscytującemu, ukierunkowanemu na technologię wydarzeniu, firma Mimaki rozpocznie pierwszy dzień od prezentacji swoich nowych produktów dla rynku grafiki i oznakowań. Te najnowsze pozycje w obszernej ofercie firmy Mimaki zostały opracowane, aby jeszcze bardziej ułatwić jej różnorodnym i innowacyjnym klientom prowadzenie niezwykle wydajnych i konkurencyjnych drukarni.

Zaplanowana na drugi dzień seria webinariów prowadzonych przez ekspertów dostarczy fascynujących informacji, jak innowacje techniczne firmy Mimaki dla branży grafiki i oznakowań, tekstylnej, przemysłowej i 3D umożliwiają wprowadzanie nowych zastosowań, ulepszeń produkcyjnych i rozwój firm. Sesje obejmą innowacje techniczne wspierające zrównoważony rozwój (Technology Innovations Supporting Sustainability), poświęcone najnowszym trendom, które umożliwiają świadomym ekologicznie dostawcom usług druku doskonalenie metod produkcji i wyrobów końcowych w kontekście ochrony środowiska. Sesje pod hasłem innowacji technicznych umożliwiających personalizację (Technology Innovations Enabling Customisation) skupią się na rozwiązaniach Mimaki wprowadzających nowe zastosowania i możliwości biznesowe w sektorze przemysłowym.

Podczas innych sesji wystąpią zaproszeni goście, w tym klienci firmy Mimaki i specjaliści branżowi. Przewidziano też interaktywne pytania i odpowiedzi, aby zapewnić uczestnikom ze wszystkich sektorów rynku cenne i mobilizujące doświadczenie.

„Cieszymy się, że możemy ponownie zorganizować wirtualne wydarzenie, które pozwoli przedstawicielom branży porozmawiać o innowacjach” — mówi Danna Drion, dyrektor generalny ds. marketingu w regionie EMEA, Mimaki. „Generalnie naszymi klientami okazały się być jedne z najbardziej innowacyjnych firm, które pomimo niespotykanych wyzwań w ciągu ostatnich dwóch lat zdołały utrzymać, a nawet rozwijać swoje firmy. To nasza szansa nawiązania kontaktu z tymi inspirującymi firmami oraz wymiany wiedzy i spostrzeżeń, które mogłyby jeszcze bardziej napędzić ich rozwój w tym roku i kolejnych. To wydarzenie zaprezentuje technologie wspierające ciągłe innowacje naszych klientów, a także nowe rozwiązania, które wprowadzamy na rynek, aby tworzyć przyszłe możliwości rozwoju i odnoszenia sukcesów”.

Trzeciego dnia odbędzie się transmisja na żywo z Centrum Doświadczeń firmy Mimaki. Ten dzień, wypełniony szczegółowymi pokazami najnowszych technologii Mimaki, będzie przeznaczony na gruntowne poznanie licznych korzyści produkcyjnych i wysokiej jakości zastosowań możliwych dzięki tym rozwiązaniom.

Więcej informacji o produktach i usługach firmy Mimaki można znaleźć na stronie www.mimakieurope.com. lub – formularz rejestracyjny dostępny jest z pozycji KALENDARZ.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING