spot_imgspot_img

DuPont Cyrel Lightning. Nowa rodzina płyt

- Artykuł promocyjny -

DuPont™ Cyrel Solutions przedstawił nową rodzinę płyt zoptymalizowanych pod kątem UV-LED Cyrel Lightning na targach INFOFLEX 2021 ®®. Płyta DuPont Cyrel LSH, pierwsza z nowej platformy płyt fotopolimerowych, skraca czas dostępu nawet o 42%*. DuPont™ Cyrel Solutions przedstawiła nową rodzinę płyt Cyrel Lightning na jesiennej konferencji FTA (03-06 października 2021) we Frisco w Teksasie. Te nowe płyty fotopolimerowe są zoptymalizowane pod kątem systemów ekspozycji UV-LED, takich jak Esko XPS Crystal, aby w pełni wykorzystać możliwości tych systemów. Zalety płyt obejmują dalsze zoptymalizowane dopasowanie czasu dostępu do wydajności płyty, przy jednoczesnym braku pogorszenia jakości druku.

Wcześniej ustawienia ekspozycji na urządzeniach LED często musiały być dostosowywane w celu uzyskania wyższej jakości lub krótszego czasu dostępu. Płyty Cyrel Lightning rzucają temu wyzwanie, ponieważ zostały sformułowane od podstaw z myślą o charakterystyce ekspozycji UV-LED.®

“Płyty Cyrel® Lightning wykorzystują chemię z dostosowanymi profilami UV, aby osiągnąć przestrajalność między utwardzaniem powierzchniowym i przelotowym. Ta innowacja umożliwia zrównoważone utwardzanie, które można dostosować do unikalnej dynamiki zeskanowanej sekwencji ekspozycji LED. Jednocześnie zapewnia wystarczające utwardzanie przenikające przy użyciu precyzyjnie dostrojonego profilu absorpcji promieniowania UV “- mówi Suniti Moudgil, globalny lider technologiczny w DuPont.

Ten nowy typ płyty Cyrel LSH jest pierwszym z nowej gamy płyt fotopolimerowych i będzie dostępny w grubościach 1,14mm i 1,70 mm dedykowanych do obróbki wymywaczem rozpuszczalnikowym i certyfikowanymi programami ekspozycji w najnowszym oprogramowaniu dla naświetlarek LED Esko XPS Crystal.® Cyber Graphics, przygotowalnia form drukowych z Memphis w stanie Tennessee, był jednym z pionierów w adaptacji technologii UV-LED w swojej pracy przy przygotowaniach do druku i był zaangażowany na wczesnym etapie zewnętrznej oceny nowego fotopolimeru.

“W flekso ciągle mówimy o optymalizacji procesów. Tak więc posiadanie płyty, która jest dostosowana do ekspozycji LED, daje zwiększanie przepustowości, a nie jej ograniczeniem i wąskim gardłem w procesie technologii LED, przy jednoczesnym zapewnieniu oczekiwanej jakości druku, było wielką korzyścią dla naszej firmy “- powiedział Kevin Bourquin, wiceprezes Cyber Graphics.

Cyrel LSH to twarda płyta o gładkiej powierzchni, idealnie nadająca się do zaawansowanych pateringów powierzchni i zoptymalizowana pod kątem szerokiej gamy podłoży i czystego druku w aplikacjach druku opakowań, etykiet oraz papieru.® Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, dlaczego istnieje potrzeba zoptymalizowanych formuł do ekspozycji LED, przeczytaj białą księgę techniczną na temat.

*Uwaga: porównanie płyty LSH 067 z DPR 067.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING