spot_imgspot_img

nyloflex® FTM Digital flexo plate do drukowania z atramentami na bazie wody

Nowa płyta nyloflex FTM Digital z wbudowanym systemem flat top dots została opracowana specjalnie do druku fleksograficznego farbami wodnymi na różnych rodzajach podłoży papierowych. Impulsem do opracowania tej nowej płyty jest wzrost zapotrzebowania na bardziej przyjazną dla środowiska produkcję opakowań.

- Reklama -

W odpowiedzi na te potrzeby, XSYS wprowadza płytę nyloflex FTM Digital, która umożliwia drukarniom stosowanie farb wodnych na powlekanych i niepowlekanych podłożach papierowych do aseptycznych opakowań żywności i tektury falistej preprint liner.®

“Ten najnowszy dodatek do portfolio płyt nyloflex będzie miał szerokie zastosowanie dla drukarni obsługujących różne segmenty produkcji opakowań, które chcą przejść na bardziej zrównoważone działanie, ale nadal zachować zdolność do wytwarzania produktów najwyższej jakości” – powiedział Simon Top, Product Manager w XSYS.

“Urządzenie nyloflex FTM Digital pomoże spełnić wymagania właścicieli marek w zakresie zrównoważonego rozwoju, umożliwiając drukarniom przejście z drukowania na plastikowych materiałach foliowych na drukowanie na podłożach papierowych przy użyciu atramentów na bazie wody.”®.

nyloflex FTM Digital to średnio twarda płyta o gładkiej powierzchni, zapewniająca dobry transfer farby i jej rozłożenie po wyjęciu z pudełka, a w razie potrzeby zdolna do odtworzenia wyrafinowanego rastra powierzchniowego. Bez potrzeby stosowania dodatkowych urządzeń lub akcesoriów, płyta może być naświetlana w istniejących systemach przy użyciu standardowych lamp lub lamp LED UV-A, przed obróbką rozpuszczalnikową.®… więcej WWW

Źródło: XSYS

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak