spot_imgspot_img

GMG Color | Druk cyfrowy z jakością offsetu – webinar

12 maja Reprograf-Grafikus zaprasza na webinarium poświęcone GMG Color. Podczas tej edycji webinarium uczestnicy uzyskają odpowiedzi na pytania: Jak osiągnąć zgodność druku opakowań w różnych technikach druku?, Jak zmniejszyć koszty drukując w Multicolor? oraz Jak ułatwić zarządzanie barwą?

Jeden z tematów… GMG ColorProof to zaawansowany pakiet oprogramowania do tworzenia certyfikowanych wydruków próbnych dla różnych technologii druku – fleksografii, grawiury oraz offsetu. GMG ColorProof jest standardem przemysłowym oraz standardem korporacyjnym w globalnych koncernach związanych z branżą opakowań, w przygotowalniach reprograficznych oraz w agencjach reklamowych.

Działanie systemu GMG ColorProof bazuje na unikalnych algorytmach konwersji kolorystycznych opartych na profilach GMG MX3/MX4/MX5 typu “device-link”. Pojedynczy profil tego typu zawiera w sobie zarówno informacje o maszynie drukarskiej, zastosowanym podłożu drukowym oraz o systemie proofingu na którym ma być wykonany wydruk próbny.

Wszelkie konwersje kolorystyczne są ograniczone do minimum, pozwalając na uzyskanie najwyższej zgodności barw przy wyjątkowej prędkości działania…

Webinarium poprowadzą: Leszek Bartkowiak (Reprograf-Grafikus) i Steve Accou (GMG).

Rejestracja w zakładce WEBINARIA.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING