spot_imgspot_img

Farby KMI również dla LED-UV

- Artykuł promocyjny -

Założona w 1976 roku w Korei Południowej firma KMI specjalizuje się w produkcji farb offsetowych do drukowania arkuszowego, coldsetu i heatsetu. U podstaw kunsztu i jakości stoi filozofia zarządzania, by produkty noszące nazwę KMI zawsze dawały wyjątkowe wyniki druku.

Serie farb procesowych, takie jak: Royal MC, Ecolon, Royal Star i Star Gloss, osiągają lepsze wyniki niż odpowiedniki tych farb u innych producentów, podobnie jak seria farb rolowych, Webstar i Spectrum. Ponieważ KMI produkuje własną twardą żywicę jako budulec wszystkich swoich receptur, w połączeniu z intensywnymi poziomami pigmentacji, bardzo szybko osiągana jest podczas drukowania nakładu najwyższa jakość, drukowność i wydajność.

KMI to firma rodzinna, w której niestrudzenie pracuje zespół chemików w najnowocześniejszych laboratoriach analizując i badając surowce, receptury i właściwości ich aplikacji. W ostatnich latach ten zespół ekspertów stworzył podstawy dla przełomowej gamy produktów, od farb na bazie oleju sojowego po przyjazne dla środowiska receptury bezwodne i niezawierające LZO (lotnych związków organicznych).

W branży, w której króluje jakość, a jednocześnie kluczowe są elastyczność, profesjonalna obsługa i chęć dostosowania się do potrzeb klienta, uspokajająca jest świadomość, że KMI ma pragnienie i etos tworzyć tę wspaniałą gamę farb wyróżniających się na rynku poligraficznych.

Po bardzo udanej serii farb konwencjonalnych, które na polskim rynku szybko zyskały wielu zwolenników, następnym krokiem będzie wprowadzenie do oferty Derya farb do technologii LED-UV.

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nową, wysokiej jakości ofertę offsetowych arkuszowych a niedługo również i rolowych farb UV-LED firmy KMI – Royal Cure UV-LED. Ta nowa generacja farby w wysoce reaktywnej technologii utrwalania UV-LED, charakteryzuje się mocnym pigmentem i doskonałą wydajnością na maszynie drukującej, dając wspaniałe wyniki na szerokim zakresie podłoży, zarówno w maszynach arkuszowych jak i rolowych – mówi Anna Zielińska (Derya).

Szerokie testy terenowe w Europie na różnych typach maszyn w różnych warunkach, zaowocowały serią Royal Cure UV-LED, która osiągając wysoką jakość i spełniając wymagające standardy europejskie, czynią je godnymi noszenia etykiety KMI.

Po udoskonaleniu formuły z niezwykle profesjonalnym zespołem chemików KMI i menedżerów produktu z Korei Południowej, Ameryki Północnej i Europy, pierwszy z produktów – Royal Cure UV-LED do drukowania arkuszowego został wprowadzony już pod koniec 2020 roku. Będzie to kontynuowane z nowymi produktami w 2021 roku, w tym w wersji do druku rolowego i bezwodnego by portfolio firmy KMI mogło rozszerzyć swoją ofertę również dla maszyn komercyjnych i opakowaniowych.

Po więcej informacji lub w przypadku zainteresowania testami – zapraszamy do kontaktu: Anna Zielińska

Źródło: Derya

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING