spot_imgspot_img

NEC MultiSync® E273F – nowy monitor z interfejsem USB-C

Sharp NEC Display Solutions Europe rozszerza swoją ofertę o kolejny monitor biurkowy z przyszłościowym złączem USB-C, oferujący zaawansowane funkcje ergonomiczne i wysoką wydajność, zapewniając przy tym porządek na biurku dzięki użyciu jednego kabla USB-C zastępującego kilka innych.

Monitor NEC MultiSync® E273F został zaprojektowany tak, aby zoptymalizować komfort pracy użytkownika i zapewnić elastyczność w przyszłości. E273F został wyposażony w 27-calowy panel LCD i najnowszy standard łączności 65W USB-C. Umożliwia to optymalizację miejsc pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu bałaganu na biurkach dzięki jednemu kablowi, który zastępuje kilka innych przewodów: wideo, audio, zasilania i USB.

Użytkownicy mogą korzystać z wbudowanej technologii redukcji niebieskiego światła Low Blue Light oraz technologii flicker-free zapewniającej brak efektu migotania, chroniącej oczy przy zachowaniu wiernego odwzorowania kolorów. Co więcej, zaawansowana ergonomiczna regulacja zapewnia optymalne ustawienie monitora do indywidualnych potrzeb, pomagając w utrzymaniu wygody, zdrowej postawy i stałej produktywności.

Monitor NEC MultiSync® E273F obsługuje nowe standardy otwartego biura w zakresie hot deskingu i BYOD (“bring your own device”), a dzięki złączom DP, HDMI, USB-C, wyjściu audio oraz koncentratorowi USB zapewnia najwyższy poziom elastyczności połączeń, dzięki czemu jest w pełni przystosowany do przyszłych zastosowań.

E273F jest dostępny w kolorze czarnym lub białym, co pozwala dopasować go do estetycznych preferencji w środowisku biurowym lub domowym. Dzięki ultrawąskiej ramce i opcjonalnemu uchwytowi VESA, E273F doskonale uzupełnia nowoczesne, efektywne miejsce pracy.

Alistair Round, Product Manager Commercial Displays w Sharp NEC Display Solutions Europe, powiedział: “Zmienia się nasz sposób pracy, a wraz z nim zmieniają się biura, które dążą do stworzenia uporządkowanych miejsc pracy zoptymalizowanych pod kątem hot deskingu. Monitor E273F zaprojektowaliśmy z myślą o wygodzie i łatwości użytkowania, wykorzystując możliwości, jakie daje złącze USB-C, aby zamienić tradycyjną plątaninę kabli monitora na tylko jeden przewód.” 

“Jednocześnie odmówiliśmy pójścia na kompromis w kwestii ergonomii, zdrowia użytkownika czy wydajności pracy. Nasz nowy monitor jest idealnym urządzeniem dla firm i organizacji, które chcą schludnych i wydajnych przestrzeni roboczych, umożliwiając każdemu pracownikowi podłączenie swojego notebooka/tabletu do monitora, aby rozpocząć wydajną pracę w wysokiej rozdzielczości od momentu, gdy tylko usiądzie przy biurku.”

Nowy NEC MultiSync® E273F będzie dostępny od grudnia 2021 r.

Źródło: Sharp NEC

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING