spot_imgspot_img

Przewijarka do inspekcji etykiet LR250

LR250 to kompaktowa przewijarka inspekcyjna zaprojektowana w celu zapewnienia wydajnej kontroli jakości etykiet w przystępnej cenie. Model podstawowy wyposażony jest we wbudowany licznik oraz sensor do wykrywania brakujących etykiet. Kontrola odbywa się zarówno na materiałach nieprzeroczystych jak i opcjonalnie na materiałach transparentnych. W przypadku bardziej wymagających zastosowań, takich jak etykiety farmaceutyczne, przewijarkę można skonfigurować z  systemem inspekcji opartym na kamerze wideo, który zapewnia w 100% zaawansowaną kontrolę i weryfikację druku.

„LR250 to wszechstronna maszyna z wbudowanymi innowacyjnymi funkcjami, które zapewnią, że wszystkie rolki z etykietami zostaną dostarczone w doskonałym stanie, wszystkie etykiety są na miejscu a ich jakość jest na najwyższym poziomie” – mówi dyrektor generalny Uffe Nielsen. „Opracowaliśmy przewijarkę z różnymi opcjami kontroli, więc każdy może znaleźć dla siebie wersję, która zmieści sie w budżecie bez utraty jakości”.

LR250 może przetwarzać rolki etykiet o szerokości do 250 mm z wysoką prędkością produkcyjną 200 m/min. Maszyna przewija rolki dwukierunkowo, a webguide zapewnia perfekcyjne prowadzenie wstęgi. Dzięki separacji naprężeń wstęgi przewijarka jest dostosowana do pracy z cienkimi, wrażliwymi materiałami i podkładami z PET, co pozwala uniknąć rozciągania materiału. Regulowany blat do łączenia wstęgi posiada pneumatyczne listwy zaciskowe i może być wyposażony w czujnik wykrywający sklejki. Po naprawie wstęgi lub doklejeniu brakującj etykiety wstęga jest sprawdzana ponownie.

Opcja integracji kamery wideo rozszerza możliwości maszyny o pełną 100% kontrolę etykiet w wykorzystaniem systemów inspekcyjnych TubeScan BST-Eltromat lub Nikka Research. Oprócz podtawowych funkcji system inspekcji ma możliwość sprawdzania kodów kreskowych i QR, alfabetu Braille’a oraz kontroli druku dzięki funkci porównania go do wzorca i wiele innych.

Klienci wymagających druku zmiennych danych lub prostych wzorów mogą doposażyć maszynę w  głowice atramentowe UV, dzięki czemu zamieni się ona w mini drukarkę. W tym zakresie GM współpracuje bezpośrednio z takimi wiodącymi dostawcami jak Domino, Markem-Imaje i Rea Jet, ale maszynę można również wyposażyć w systemy innych producentów.

„Ponieważ bezbłędna produkcja etykiet stała się normą, nasi klienci oczekują maszyn, które pozwolą im za każdym razem dostarczać najwyższej jakości produkty” – mówi Uffe Nielsen. „Nie daj się zwieść rozmiarowi tej niewielkiej przewijarki, gdyż jest ona idealna do inspekcji etykiet. Stworzyliśmy LR250 z tak wieloma sprytnymi opcjami, że może rozwijać się wraz z działalnością naszych klientów i sprostać szerokiemu zakresowi wymagań dotyczących etykiet”.

Więcej szczegółów na temat przewijarki

Źródło: GM

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING