spot_imgspot_img

Duplo wraz Ultimate TechnoGraphic zapraszają na webinarium

Firma Duplo wraz Ultimate TechnoGraphic zapraszają na webinarium, poświęcone rozwiązaniom z oferty obu producentów, które mogą wpływać na uzyskiwanie – jak podają organizatorzy – maksymalnych wyników w zakresie wydajności produkcji.  Kluczem do tego sukcesu – jak zapewniają – jest nowe oprogramowanie do automatycznej impozycji – Ultimate Impostrip, któremu poświęcone będzie spotkanie online. Odbędzie się ono 25 marca br. o godzinie 9.00 i potrwa około godziny.

„Presja czasu ze strony klientów, jeśli chodzi o wykonanie ich zlecenia, jest dziś dla wielu drukarń ogromnie ważnym problemem, z którym muszą mierzyć się każdego dnia. Z pomocą przychodzą tu urządzenia automatyzujące produkcję, a takie ma w swojej ofercie Duplo – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzający Duplo Polska. – Aby jednak osiągać maksymalne wyniki w zakresie ich wydajności, warto posiadać narzędzie wspomagające, które to umożliwi. Takim jest wprowadzony niedawno do naszej oferty program do automatycznej impozycji – Ultimate Impostrip. Z pewnością warto przyjrzeć się bliżej jego działaniu podczas webinarium, które organizujemy wraz z firmą Ultimate TechnoGraphic i na które serdecznie Państwa zapraszamy”.

Jak podkreśla dostawca, Ultimate Impostrip umożliwia użytkownikom przygotowywanie prac do druku w prosty sposób, bez konieczności korzystania z drogich programów do impozycji innych producentów. Wdrożenie – jak zapewniają twórcy tego rozwiązania – nie tylko znacznie skraca czas i redukuje liczbę osób zaangażowanych w proces impozycji plików do druku, ale też pozwala reagować na ewentualne zmiany, jakie klienci chcą wprowadzić nawet w ostatniej chwili. W efekcie wpływa to na większą elastyczność drukarni oraz dotrzymywanie przez nią nawet najbardziej napiętych terminów realizacji zleceń.

Uczestnicy webinarium będą mieli okazję zapoznać się z działaniem rozwiązania Ultimate Impostrip, które m.in. umożliwia podgląd prac w czasie rzeczywistym, a także posiada szablony impozycji, pozwalające pracownikom na wielokrotne wprowadzanie tych samych lub podobnych ustawień dla każdego nowego zadania. Oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z urządzeniami Duplo z serii Docucutter – DC-618, DC-646 i DC-746.

REJESTRACJA bezpośrednio w naszym kalendarium wydarzeń – WEBINARIA

Źródło: Duplo

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak