spot_imgspot_img

Miraclon wprowadza Kodak TIFF Assembler Plus (TAP) Flexo Edition wersja 5.0

Miraclon ogłosił wprowadzenie na rynek nowego oprogramowania KODAK TIFF Assembler Plus (TAP) Flexo Edition Version 5.0, dalej umożliwiając użytkownikom KODAK FLEXCEL NX System uproszczenie operacji i zapewnienie ciągłości produkcji.

TAP 5.0, dostępny w 11 językach – w tym chińskim i japońskim, został specjalnie zaprojektowany, aby umożliwić więcej konfiguracji i solidne użytkowanie, a także obsługuje najnowsze systemy operacyjne, w tym Windows 10, Windows Server 2019, a także macOS Big Sur (11.2) i macOS Catalina (10.15).

Nowe udoskonalenia stołów do cięcia zwiększają jakość, szybkość i niezawodność procesu w szerokim zakresie stołów do cięcia, a funkcja Invert Trim Waste, która automatycznie odwraca nienagradzane obszary płyty, obniża koszty przetwarzania płyt dzięki mniejszej liczbie wypłukań fotopolimeru, mniejszym szansom na ponowne osadzenie i mniejszym wydatkom na rozpuszczalniki.

Bazując na swojej już wysokiej niezawodności, TAP 5.0 zawiera również ulepszenia w zakresie wsparcia technicznego dla klientów, umożliwiając dokładniejsze planowanie konserwacji zapobiegawczej oraz efektywne wsparcie i szkolenia na miejscu i zdalnie. W międzyczasie kopie zapasowe TAP 5.0 będą teraz wykonywane automatycznie w tle, aby zminimalizować zakłócenia w przypadku wystąpienia jakiegokolwiek problemu.

Joerg Kullwitz, Dyrektor Handlowy Miraclon w regionie Azji i Pacyfiku, komentuje: “Nasz zespół R&D z bogatym dorobkiem w dziedzinie innowacji nieustannie poszukuje sposobów, które pozwolą klientom usprawnić ich codzienne działania. Tap 5.0 zwiększy wydajność, niezawodność i łatwość użycia naszych rozwiązań KODAK FLEXCEL NX, aby umożliwić naszym klientom skoncentrowanie się na efektywnym zarządzaniu i rozwoju ich firm.”

Tap 5.0 jest dostępny dla obecnych klientów FLEXCEL Solutions do pobrania, bez żadnych kosztów, natychmiast.

Źródło: Miraclon

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING