spot_imgspot_img

Miraclon przedłuża termin zgłoszeń do 2021 Global Flexo Innovation Awards

Miraclon ogłasza nowy termin przyznawania nagród Global Flexo Innovation Awards, umożliwiając użytkownikom KODAK FLEXCEL NX zgłaszanie swoich prac do 26 marca 2021 roku.

Biorąc pod uwagę otrzymane informacje zwrotne na temat dodatkowych priorytetów, wyzwań i wymagań, przed jakimi stoi przemysł w związku z globalną pandemią COVID-19, nowy termin oferuje firmom przedłużoną możliwość udziału w Global Flexo Innovation Awards.

Chris Horton komentuje: “Wiele firm kontynuuje proces transformacji branży fleksodruku – nawet w tym trudnym okresie – i jestem zainspirowany zgłoszeniami, które otrzymaliśmy do tej pory. Niektóre firmy wyraziły zainteresowanie wzięciem udziału w konkursie, ale do tej pory były po prostu przytłoczone innymi priorytetami. Przesuwając termin, dajemy im dodatkowy czas, którego potrzebują na przygotowanie i dopracowanie swoich zgłoszeń w trakcie przechodzenia przez okres pandemii.”

Horton ma nadzieję, że po zamknięciu ostatecznego procesu składania wniosków, międzynarodowy panel sędziowski może bezpiecznie zebrać się osobiście, aby ocenić zgłoszenia przed ogłoszeniem zwycięzców jeszcze w tym roku… więcej na WWW.

Źródło: Miraclon

Kalendarz wydarzeń: WEBINARIA

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak