spot_imgspot_img

Agfa Jeti Tauro H3300 UHS to najszybsza hybryda w ofercie firmy

Agfa wprowadziła do oferty nowy, flagowy model hybrydowego plotera Jeti Tauro – H3300 UHS LED, która jest w stanie produkować 600 m kw. na godzinę w czterech lub sześciu kolorach na nośnikach o szerokości do 3,3 m.

Skierowany do wysokiego segmentu rynku signage i display, nowy model jest o 30% szybszy niż oryginalny Jeti Tauro wprowadzony w 2018 roku i zmodernizowany prawie rok temu wraz z wprowadzeniem wersji czterokolorowej i dodatkowych opcji automatyzacji, z których wszystkie są również dostępne dla tego nowego modelu. Później, w 2020 roku, dodano zmodernizowany model “entry-level” – Jeti Tauro H3300 S.

Model H3300 UHS (UHS oznacza ultra high speed) jest również przystosowany do druku na opakowaniach z tektury falistej, co rozszerza potencjalne zastosowania maszyny, podobnie jak konfiguracja master roll-to-roll, która obsługuje zarówno druk jedno-, jak i dwurolkowy, z opcjonalną kamerą do dokładnego dwustronnego zadruku nośników typu block-out.

W maszynie Tauro H3300 UHS stosowane są atramenty Anuvia UV LED firmy Agfa, które posiadają certyfikat Greenguard Gold i w przypadku których Agfa deklaruje najniższe na rynku zużycie farby. Pracą maszyny steruje oprogramowanie Asanti firmy Agfa.

Źródło: Agfa

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak