spot_imgspot_img

Rapida 106 X pozwala odnieść sukces

Grupa ARNOLD z Großbeeren, mieszcząca się koło Berlina sprawiła sobie w ubiegłym roku szczególny prezent świąteczny: 23 grudnia do produkcji weszła nowa Rapida 106 X firmy Koenig & Bauer. Od pierwszego dnia ośmiokolorowa maszyna dała tej zaawansowanej technologicznie drukarni 50-procentowy wzrost wydajności i skróciła o połowę czas przygotowania do druku.

Dyrektor zarządzający Max Arnold jest zachwycony: “Zawsze widzę czerwone 18.000, kiedy wchodzę do drukarni”. Nie tylko dzięki swojej wydajności, ale także dzięki wyposażeniu technicznemu Rapida 106 X spełnia wymagania nowoczesnej, ekonomicznej i przyszłościowej produkcji poligraficznej.

Grupa przedsiębiorstw, do której oprócz drukarni należy także przygotowalnia i agencja reklamowa, intensywnie analizuje każdy proces pod kątem ekologii i zrównoważonego rozwoju.

Od lewej: Dirk Winkler Koenig & Bauer Sheetfed, Max i Andreas Arnold ARNOLD group, i Oliver Schönfeld, Koenig & Bauer

“Myśl ekologicznie” to nie tylko motto, ale główny priorytet. Stosowane są bezprocesowe płyty drukarskie, produkcja druku odbywa się bezalkoholowo z użyciem organicznych farb bez olejów mineralnych, a ekologiczna energia elektryczna z własnej instalacji fotowoltaicznej zapewnia doskonały bilans ekologiczny… więcej WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING