spot_imgspot_img

Kodak na targach China Print 2021

Niezrównane portfolio rozwiązań offsetowych, cyfrowych i programowych firmy Kodak jest prezentowane podczas targów China Print, międzynarodowej wystawie technologii poligraficznych, która odbywa się w dniach 23-27 czerwca w New China International Exhibition Center w Pekinie.

- Reklama -

Firma Kodak pokaże przekrój wysoce innowacyjnych inteligentnych rozwiązań do druku wstępnego i cyfrowego na największych na świecie targach w branży drukarskiej w 2021 roku.

  • KODAK PROSPER ULTRA 520 Digital Press, który na nowo definiuje atramentowy druk produkcyjny, zamyka lukę w stosunku do offsetu. Wykorzystując technologię atramentową KODAK ULTRASTREAM, ta maszyna zwojowa drukuje obrazy o jakości zbliżonej do offsetu dwa do trzech razy szybciej niż konkurencja na szerokiej gamie komercyjnych podłoży drukowych, używając ekonomicznych atramentów KODAK na bazie wody.
  • UTECO Sapphire EVO W Press, napędzany przez KODAK ULTRASTREAM Inkjet Technology, jest pierwszą cyfrową maszyną do druku opakowań elastycznych, która dorównuje wydajnością fleksografii i jakością wklęsłodrukowi. Kodak zaprezentuje także maszynę Sapphire EVO M Press, zasilaną technologią KODAK Stream Technology, która z powodzeniem funkcjonuje na rozwijającym się rynku opakowań.
  • Drukarka cyfrowa KODAK NEXFINITY, która może poszczycić się wszechstronnością potrzebną drukarniom do realizacji szerokiego zakresu zadań z maksymalną wydajnością. NEXFINITY oferuje niespotykaną elastyczność w zakresie podłoży, rozmiarów i grubości arkuszy, a także możliwość produkcji z wykorzystaniem szerokiego wyboru specjalnych atramentów w piątym zespole obrazującym.
  • KODAK PRINERGY On Demand Business Solutions, pierwsze i jedyne w branży poligraficznej w pełni zintegrowane i zarządzane oprogramowanie biznesowe, obejmujące aplikacje MIS/ERP, Ecommerce i aplikacje do współpracy. To skalowalne, zautomatyzowane rozwiązanie typu end-to-end daje klientom jedną platformę do pracy i jednego dostawcę do współpracy, eliminując ukryte koszty i wskazywanie palcem.
  • SONORA XTRA – płyta bezprocesowa nowej generacji firmy Kodak, zapewniająca większą szybkość obrazowania, większy kontrast obrazu i lepszą odporność na przenoszenie, a także trwałość i oszczędność odpadów w przygotowalni i na maszynie drukującej.
  • KODAK MAGNUS Q800 Platesetter with T-speed, najszybsze na świecie 8-stronicowe urządzenie CTP, jest w stanie odwzorować do 80 płyt na godzinę.
  • Platesetter KODAK MAGNUS Q4800 – nowe rozwiązanie do obrazowania płyt w bardzo dużym formacie (XLF), oferujące najszybszą przepustowość dla płyt w formacie XLF dla 96-stronicowych maszyn drukujących.

“Cieszymy się, że jesteśmy częścią tych niezwykle ważnych międzynarodowych targów, aby zaangażować klientów osobiście po raz pierwszy od rozpoczęcia pandemii Covid-19”, powiedział Simon Gan, wiceprezes sprzedaży, Region Azji i Pacyfiku, Kodak.

“Firma Kodak oferuje najbardziej konkurencyjne portfolio rozwiązań offsetowych, cyfrowych i programowych zaprojektowanych z myślą o dostarczaniu drukarek, które się opłacają. To wydarzenie będzie doskonałą wizytówką naszych najnowszych innowacji.”

Źródło: Kodak

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak