spot_imgspot_img

Udany początek targów China Print dla Koenig & Bauer

23 czerwca w Pekinie hucznie rozpoczęły się targi China Print. Na stoisku Koenig & Bauer odbyła się światowa premiera nowej maszyny Rapida 105. Ponad 150 gości przybyło na prezentację nowej maszyny. Ponad 1000 osób śledziło premierę na żywo. Trwające do 27 czerwca targi są dla firmy Koenig & Bauer doskonałą okazją do zaprezentowania najnowszych urządzeń i technologii poligraficznych na stoisku o powierzchni ponad 1000 m2.

W nagranym komunikacie rzecznik zarządu Koenig & Bauer dr Andreas Pleßke powitał gości, podkreślając, że “Koenig & Bauer postrzega Chiny, jako jeden z najważniejszych rynków światowych, który ma przed sobą obiecującą przyszłość”.

Ralf Sammeck, dyrektor segmentu Sheetfed i CDO Koenig & Bauer, oraz Dietmar Heyduck, starszy wiceprezes ds. sprzedaży, przedstawili w serii klipów wideo nową generację Rapida 105. Ralf Sammeck wyjaśnił, że “użytkownicy nowej generacji maszyn arkuszowych nie tylko zainwestują w najnowocześniejsze technologie druku, opracowane i produkowane w całości w Niemczech, ale także zapewnią sobie przewagę konkurencyjną, która pozwoli im wznieść się na nowe poziomy sukcesu biznesowego.”

Najnowsze technologie dla użytkowników w Chinach i na całym świecie

Walter Zehner, dyrektor generalny Koenig & Bauer Greater China, powitał gości i podziękował chińskim klientom z branży poligraficznej za zaufanie, jakim obdarzyli firmę Koenig & Bauer w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Ze szczególną satysfakcją podkreślił, że “nasz chiński rynek ma dla Koenig & Bauer tak duże znaczenie, że Pekin został wybrany na miejsce światowej premiery rynkowej maszyny Rapida 105.”… więcej na WWW.

Źródło: Koenig & Bauer

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak