spot_imgspot_img

Industriya Tsveta inwestuje Heidelberg Speedmaster XL 106-7+L z zaawansowanymi rozwiązaniami Push-to-Stop

Rosyjska drukarka opakowań Industriya Tsveta z siedzibą w Petersburgu zainstalowała nową maszynę Speedmaster XL 106-7 + L firmy Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg). Przeznaczony do przemysłowego druku opakowań, Speedmaster XL 106 w Industriya Tsveta oferuje zaawansowane rozwiązania oparte na koncepcji Push to Stop.

Generacja pras drupa 2020 została oddana do użytku w czerwcu 2021 roku. Teraz właściciele mogą powiedzieć z pewnością, że dokonali właściwego wyboru.

To co najlepsze

Do dziś konfiguracja nowego Speedmastera XL 106-7+L jest unikalna na rynek rosyjski. System jest wszechstronnym, w pełni wyposażonym do produkcji opakowań kartonowych o dowolnej złożoności. Połączone sekcje druku z czterema pośrednimi suszarkami UV, uniwersalny system DRYStar Combination UV, umożliwiają drukowanie z prędkością do 18 000 arkuszy na godzinę przy użyciu dowolnej kombinacji farb i lakierów na dowolnym materiale. Ta konfiguracja jest w stanie osiągnąć OEE na poziomie 60 procent (ogólna efektywność sprzętu).

Menedżerowie i specjaliści od pressingu w Industriya Tsveta są zadowoleni z nowej maszyny. Alexander Afremov, dyrektor generalny i założyciel Industriya Tsveta, powiedział:

“Dostaliśmy dokładnie to, czego potrzebowaliśmy. Speedmaster jest idealny do każdego rodzaju produkcji i w pełni zautomatyzowany”. Pochwalił również wszystko, co było związane z zakupem i instalacją prasy: “Pomimo wyzwań związanych z pandemią, wszystko poszło gładko – od zawarcia umowy po dostawę i uruchomienie sprzętu na miejscu. Jesteśmy za to wdzięczni całemu zespołowi Heidelberg-CIS, a w szczególności inżynierom serwisowym”. 

Esa Saarinen (po lewej), dyrektor generalny Heidelberg-CIS, wyraził uznanie dla Alexandra Afremova, dyrektora generalnego i założyciela Industriya Tsveta, za wiele lat współpracy

Esa Saarinen, dyrektor generalny Heidelberg-CIS, podziękował zespołowi drukarni za wieloletnią współpracę:

“Industriya Tsveta polega na sprzęcie Heidelberg praktycznie od momentu założenia firmy. Obecnie w drukarni działają trzy maszyny Speedmaster. Cieszymy się, że nasze rozwiązania pomagają produkować wysokiej jakości opakowania dla najlepszych firm z różnych segmentów rynku, umożliwiając wydajną produkcję zarówno serii przemysłowych, jak i mniejszych partii. Wiemy, że taka elastyczność jest dokładnie tym, czego potrzebują dziś prawie wszystkie drukarnie”. 

Jeśli chodzi o wyposażenie maszyny, warto również wspomnieć o pakiecie wsparcia serwisowego Heidelberg Assistant łączącym Speedmaster XL 106-7+L z chmurą danych Heidelberg w celu zdiagnozowania stanu prasy i porównania wydajności z innymi podobnymi maszynami zainstalowanymi na całym świecie… więcej na WWW.

Źródło: Heidelberg

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING