spot_imgspot_img

II edycja #PrintOn WebinAir

Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego zorganizowało z końcem listopada spotkanie on-line #PrintOn WebinAir, którego celem była prezentacja rozwiązań mogących pomóc odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości.

Pandemicznymi doświadczeniami z perspektywy drukarń wielkoformatowych, specjalizujących się m.in. w obsłudze branży wystawienniczej, podzieliły się dwie firmy uznane na polskim i europejskim rynku. Wspólnie z ekspertami poruszone zostały zagadnienia finansowe w drukarniach, temat bezpiecznych inwestycji, również udowodniono, że w dobie pandemii oprogramowanie web-to-print to konieczność oraz że szukanie nieoczywistych rozwiązań, udoskonalanie istniejących procesów projektowania, ale także dbałość o zrównoważony rozwój pozwalają na zdobycie przewagi konkurencyjnej.

Jak podaje Jacek Stencel, Prezes Stowarzyszenia: „Wideokonferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego też, za prośbą Uczestników, zdecydowaliśmy o drugiej edycji, która będzie nie tylko kontynuacją tego co dzieje się na rynku, ale będziemy poruszać tematy ważne dla przyszłości rynku poligraficznego”.

Joanna Zjawin, Dyrektor Stowarzyszenia, dodaje: „Początek roku 2021 jest dobrą okazją do tego, aby ponownie spotkać się i porozmawiać w szerszym gronie o kierunkach rozwoju, trendach jakie będą panować na rynku oraz o tym jakie wyzwania stoją przed naszą branżą”.

Druga edycja #PrintOn WebinAir również będzie obfitowała w interesujących Prelegentów, wśród których znajdą się przedstawiciele firm usługowych, właściciel drukarni, przedstawiciel z dziedziny nauki. Dodatkowo swoje spostrzeżenia w kontekście przyszłości branży, przekażą nam specjalnie zaproszeni Przedstawiciele prasy branżowej.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez OOH Magazine, Signs.pl, Poligrafika, Świat Druku, Świat Poligrafii PRO.

Zajrzyj do WYDARZEŃ i rejestruj się!

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING