spot_imgspot_img

GRAFMASZ dostarcza kolejny ploter do drukarni Reklama AZ

Reklama AZ to firma, która powstała w 1990 r. w Łasku w województwie łódzkim. Firma stale rozbudowuje swój park maszynowy. Jedną z ostatnich maszyn, w które firma zdecydowała się zainwestować początkiem 2021 roku był ploter tnąco-bigujący DF0906MT” zakupiony w firmie GRAFMASZ.

Drukarnia działa również w cyfrowym druku etykiet bazując na rozwiązaniu do druku firmy Konica Minolta. Finiszing etykiet odbywał się dotychczas na dwóch mniejszych ploterach jednogłowicowych, które nie były wystarczająco wydaje pod rosnące zapotrzebowanie firmy. Rozwiązaniem był zakup plotera VD 320 III z Grafmasz który umożliwią dużo wydajniejszą pracę.

„Chcemy obsługiwać profesjonalnie każdego klienta i zwiększamy mimo pandemii ilość zleceń – mówi Pan Marek Dolata, właściciel drukarni. Jesteśmy zadowoleni z plotera SINAJET, który kupiliśmy w firmie Grafmasz, który umożliwił nam wykonywanie niewielkich zleceń i jest uniwersalnym urządzeniem spełniającym Nasze oczekiwania. Postanowiliśmy po raz kolejny zaufać firmie Grafmasz, która przedstawiła nam rozwiązanie urządzenia do wycinania etykiet, które posiada aż 4 głowice tnące za pomocą noży.

Prędkość maksymalna pracy jest wyższa niż dotychczasowe wycinarki jednogłowicowe  co w polaczeniu daje nam  kilkunastokrotnie większą wydajność niż dotychczasowe rozwiązania. Ploter pozwala wycinać z roli o szerokości do 340mm”.

VD 320 III  to zautomatyzowany, cyfrowy ploter wyposażony w 4 głowice tnące za pomocą noży i maksymalnie pozwalający na pracę z prędkością do 6m/min. Urządzenie zalecane jest do wycinania, nacinania etykiet i naklejek. Posiada czujniki kontroli prowadzenia wstęgi, stół z podsysem. Wczytywanie programów odbywa sięga pomocą odczytania znaczników.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING