spot_imgspot_img

Fujifilm mianuje Marka Lawna szefem działu POD Solutions Europe

Duże doświadczenie Lawna w branży druku ma przenieść dział Fujifilm zajmujący się cyfrowym tonerowym drukiem na żądanie (POD) na nowy poziom po niedawnej premierze maszyn tonerowych Revoria PC1120 i E1 w wybranych krajach Europy

Fujifilm z przyjemnością ogłasza mianowanie Marka Lawna na stanowisko szefa działu POD Solutions Europe. Lawn wnosi ponad 30-letnie rozległe doświadczenie na nowe stanowisko, ponieważ wcześniej zajmował się obsługą, przedsprzedażą, marketingiem i sprzedażą w kilku wysoce renomowanych globalnych firmach poligraficznych – w tym, w ostatnim okresie, w Canon Europe.

Na nowym stanowisku w Fujifilm Lawn będzie odpowiedzialny za dział cyfrowego druku na żądanie w Europie, począwszy od wzrostu obecności rynkowej nowych maszyn Revoria w wybranych europejskich krajach (obecnie w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii).

Komentując swoje nowe stanowisko, Lawn mówi: „Naprawdę cieszę się, że dołączę do firmy Fujifilm i stanę się częścią tego niesamowitego nowego działu. Fujifilm to wspaniała marka o długiej historii dostarczania na rynek wyjątkowych maszyn cyfrowych, takich jak nowa seria Revoria. Firma ma ambitne plany rozwoju, do realizacji których przyczyni się nowa wspaniała oferta markowych produktów Revoria. Przyszłość zapowiada się ekscytująco i mamy niepowtarzalną szansę, aby sprawnie i elastycznie wprowadzić te produkty na rynek, powodując tym pewne zamieszanie, co uważam za dobrą rzecz zarówno dla rynku, jak i dla klientów”. Dodaje też: „Zawsze pasjonowała mnie branża druku. Jest tak wciągająca i dynamiczna, że nie mogę się doczekać rozpoczęcia pracy”.

Taro Aoki, szef działu Digital Press Solutions w firmie Fujifilm Graphic Systems Europe, dodaje:

„Firma Fujifilm z radością wita Marka w zespole. Po udanym 2021 roku dla gamy urządzeń atramentowych firmy Fujifilm oraz wprowadzeniu maszyn Acuity Ultra R2, Acuity Prime i wyjątkowo szybkiego modelu Jet Press 750S, jak również belek Samba Imprinting jesteśmy przekonani, że kreatywność, głęboka wiedza i pasja Marka pomogą wykorzystać ten sukces i przenieść nasz dział cyfrowego druku na żądanie na nowy poziom w roku 2022 i kolejnych”.

Lawn dodaje: „Jestem podekscytowany tą wspaniałą możliwością kariery i zamierzam niezwłocznie przystąpić do kształtowania ekscytującej przyszłości z firmą Fujifilm”.

O maszynie Revoria Press PC1120

Główne cechy Revoria Press PC1120 obejmują:

  • Szybkość produkcji 120 stron na minutę przy znakomitej jakości w wysokiej rozdzielczości
  • Unikatowa kombinacja opcji podawania i wykańczania zapewnia wspaniałą elastyczność realizacji dowolnych zadań
  • Wiodąca w branży gama kolorów i ulepszeń, w tym jednoprzebiegowy, sześciokolorowy zespół drukujący, który umożliwia zastosowanie oprócz kolorów CMYK do dwóch tonerów specjalnych, takich jak złoty, srebrny, bezbarwny i biały* czy różowy

Maszyna Revoria Press PC1120 jest dostępna w Niemczech, Austrii, Włoszech, Hiszpanii i Portugalii.

Źródło: Fujifilm

Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING