spot_imgspot_img

Finiszer typu „plug and play”

Firma Cambridge Label z Kanady zainstalowała w ciągu jednego dnia kompaktowe urządzenie do konwertingu DC330MINI, korzystając z wizualnego przewodnika przygotowanego przez firmę Grafisk Maskinfabrik. Finiszer jest prawdziwym urządzeniem typu “plug and play”, gdyż po rozpakowaniu z zaledwie jednego opakowania można go podłączyć i natychmiast rozpocząć produkcję.

To szybkie i łatwe rozwiązanie jest idealne w czasach, gdy podróżowanie jest utrudnione. Instalacja pomogła Cambridge Label w uporządkowaniu ich dużych zaległości w produkcji. Maszyny serii DC330MINI dostępne są od ręki z magazynów GM w Europie i USA, dzięki czemu mogą być błyskawicznie dostarczone do dowolnego kraju.

Konfiguracja obejmuje wszystkie niezbędne elementy do wykańczania etykiet, takie jak wykrawanie semirotacyjne, koronowanie, lakierowanie, laminowanie i cięcie wzdłużne. Cambridge Label jest znanym dostawcą etykiet w Kanadzie, produkującym setki zamówień dziennie. Firma produkuje etykiety drukowane na zamówienie w ilościach od 100 sztuk do kilku milionów.

Źródło: Grafisk Maskinfabrik

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING