Od połowy lutego Jacek Zajdler rozpoczął pracę, jako product manager w firmie TadePack. Jacek Zajdler od 17 lat zajmował się techniczną sprzedażą sprzętu introligatorskiego na terenie całej Polski. Dynamiczny rozwój sektora opakowań kartonowych wpłynął na decyzję podjęcia nowego wyzwania i rozpoczęcia pracy w działającej na rynku europejskim firmy TadePack.

Jacek Zajdler rozumie papier i jego wymagania. Jego najmocniejszą stroną jest solidność, profesjonalizm oraz techniczne podejście do specyfiki obróbki kartonu i tektury falistej – ocenił prezes firmy Tadeusz Figurski. – Jego doświadczenie w zakresie różnych procesów introligatorskich pozwala szybko przestawić się na „wyższe gramatury” i twórczo podejść do kompleksowych rozwiązań w zakresie opakowań kartonowych i z tektury falistej.

Klienci, z którymi współpracowałem od wielu lat w zakresie wdrożeń nowoczesnych maszyn introligatorskich zaczęli się dopytywać o rozwiązania w zakresie produkcji opakowań kartonowych. Dla wielu drukarni akcydensowych, wypieranych przez gigantów web-to-print  opakowania stają się ciekawą alternatywą dalszego rozwoju.

Chcąc dalej służyć wiedzą i potencjałem firmy zdecydowałem się na rozpoczęcie pracy w firmie  TadePack. Osiągnięcia i wizja rozwoju odpowiada mojej i moich klientów. Mam nadzieję, że szybko samodzielnie zacznę kompetentnie wprowadzać rozwiązania w zakresie wszystkich procesów i maszyn do produkcji opakowań – mówi Jacek Zajdler.

Źródło: TadePack