spot_imgspot_img

Epson do druku żywicznego

Druk najwyższej jakości, doskonała powtarzalność i spójność kolorystyczna, wszechstronne zastosowanie do różnych typów podłoży reklamowych oraz home decor, niezbędne certyfikaty ekologiczne, a także możliwość szybkiej realizacji zleceń, to kluczowe zalety nowego plotera marki Epson do druku atramentem żywicznym.

Oferta urządzeń do druku wielkoformatowego API.PL wzbogaciła się o 64-calową drukarkę Epson SureColor SC-R5010 i SC-R5010L do druku atramentem żywicznym na bazie wody. Drukarka przeznaczona jest do produkcji szybkoschnących i odpornych na zadrapania i rysy obrazów o wyrazistych kolorach.

Głowica drukująca PrecisionCore Micro TFP zapewnia wysoką jakość wydruków oraz kontrolę nad spójnością kolorów. Precyzyjna kontrola temperatury w wieloetapowym procesie wygrzewania wydruku gwarantuje stabilność i wierność odwzorowania kolorów od krawędzi do krawędzi – na całej powierzchni wydruku. Zastosowanie obrazowania Precision Dot firmy Epson, zoptymalizowanego dla druku żywicznego, łączącego trzy dedykowane technologie: Halftone, LUT i Micro Weave, zapewnia uzyskanie szerszej gamy kolorów i zmniejszonym ziarnem w rozdzielczościach do 1200 x 2400 dpi.

Zastosowanie w drukarce Epson SC-R5010 trwałej głowicy drukującej PrecisionCore Micro TFP gwarantuje dokładność i powtarzalność kolorów od pierwszego do ostatniego wydruku – głowice piezoelektryczne nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem temperatury, co oznacza, że wielkość i umiejscowienie kropli tuszu pozostają niezmienione przez cały cykl użytkowania urządzenia.

Wyeliminowany został tym samym problem z pasowaniem i powtarzalnością kolorów wydruków. System podawania nośników – Advanced Auto Tension Control (Ad-ATC) – oferuje wysoką stabilność, wymaganą przy wielkoformatowych wydrukach przeznaczonych na powierzchnie takie jak witryny sklepowe czy ściany. Dzięki temu ilość odpadów jest mniejsza, czas montażu krótszy, a klient może być pewny idealnego wydruku o niewidocznych łączeniach…

Źródło: API.PL

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING