E-Mark Create w ofercie firmy Colop

Colop  nie zwalnia tempa w rewolucjonizowaniu tematyki znakowania – wraz z wprowadzeniem na rynek e-mark create, proces ten staje się jeszcze prostszy. Wysoka jakość wydruków, dedykowana aplikacja mobilna oraz komfort użytkowania to tylko część zalet nowego urządzenia.

Intuicyjne użytkowanie

Cel jaki przyświecał tworzeniu nowego urządzenia był prosty – maksimum możliwości przy minimalnym stopniu skomplikowania. Tworzenie i drukowanie projektów jest niezwykle proste – e-mark create obsługiwany jest z poziomu intuicyjnej aplikacji mobilnej. Pozwala ona na edycję gotowych szablonów lub tworzenie nowych, a wszystko to za pomocą kilku kliknięć.  Aplikacja obsługuje popularne formaty .jpg oraz .png.

Maksymalna forma kreatywności

E-mark create pozwala na znakowanie wszelkich materiałów i powierzchni chłonnych. Każda absorbująca tusz powierzchnia staje się sprzymierzeńcem. W ręce użytkownika zostaje oddany trójkolorowy cartrigde, umożliwiający wydruki w pełnej palecie barw- wydajność jest imponująca do 5000 wydruków projektów o polu roboczym 14mm x 100mm.

Kreatywnie przekraczać granice

COLOP ciągle poszerza gamę dedykowanych akcesoriów dla urządzeń z rodziny e-mark. W ofercie pojawiły się prowadnice umożliwiające równy wydruk, samoprzylepne etykiety odporne na działanie wody i czynników zewnętrznych, czy etykiety pozwalające na trwałe znakowanie odzieży i tekstyliów.

Źródło: COLOP Polska

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

Opakowania i etykiety

spot_img
spot_img
spot_img

Ankieta

Zapraszamy do udziału w ankietach przygotowanych przez naszą redakcję. Zawsze warto wiedzieć więcej. Wyniki prezentowanych ankiet są publikowane na WWW lub w czasopiśmie Świat Poligrafii Professional.

Dziękujemy za Twój czas!

Czy sztuczna inteligencja (AI) dla poligrafii to szansa czy zagrożenie?

Konica Minolta

Kodak

Polska Izba Fleksografów