spot_imgspot_img

Drukarki Epson EcoTank, skanery i profesjonalne drukarki fotograficzne z nagrodami Red Dot

Epson poinformował, że drukarki z serii EcoTank zdobyły główne nagrody w tegorocznej edycji konkursu Red Dot, w tym prestiżowe wyróżnienie Best of the Best w kategorii: Design Produktu za rok 2021, którą przyznano nielicznym spośród ponad 7800 zgłoszonych produktów.

Także skanery i profesjonalne drukarki fotograficzne od Epson zostały przez organizatora konkursu uhonorowane jako najlepiej zaprojektowane w swej klasie urządzenia. To już piąty rok z rzędu, kiedy produkty Epson zdobywają nagrodę w kategorii design produktu i trzeci, w którym drukarki Epson wyróżniono tytułem Red Dot: Best of the Best.

Red Dot: Nagroda Best of the Best: Design produktu [2021]

• Urządzenia EcoTank z serii L(L15160/ L15150/ L6570/ L6550/L14150)
Nagroda Red Dot: Design produktu [2021]
• Skanery dokumentów (WorkForce DS-32000/ DS-30000)
• Profesjonalne drukarki fotograficzne (SureColor SC-P900/ SC-P906/ SC-P700/ SC-P706/ SC-PX1VL/ SC-PX1V)

Nagrody Red Dot Design są przyznawane w Niemczech od 1955 roku, przez centrum designu Design Zentrum Nordrhein Westfalen i należą do najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie projektowania na świecie. Złożone z ekspertów jury ocenia produkty wprowadzone na rynek w ciągu ostatnich dwóch lat i wybiera najlepsze projekty w oparciu o dziewięć kryteriów, takich jak poziom innowacyjności, funkcjonalność, ergonomia, ekologiczność i trwałość. Zwycięzców tegorocznej edycji wyłoniono spośród zgłoszeń z całego świata.

Szczegółowe informacje na temat nagrodzonych produktów Epson:

EcoTank Seria L (L15160/ L15150/ L6570/ L6550/L14150)

Ta linia wielofunkcyjnych drukarek biznesowych A4/A3 stanowi część naszej rodziny urządzeń opartej na popularnym systemie zasilania w atrament – EcoTank. Produkty z tej grupy wyróżniają się niezwykłą oszczędnością, kompaktową budową, najszybszymi wydrukami w swojej klasie i doskonałym parametrami proekologicznymi dzięki niskiemu zużyciu energii. Stanowią prawdziwą rewolucję w kategorii sprzętów do małych i domowych biur.

Skanery dokumentów (WorkForce DS-32000/ DS-30000)

Nagrodzone skanery A3 oferują wysoką wydajność przy zachowaniu kompaktowej budowy z trzema opcjami ustawienia, która pozwala skutecznie i wydajne skanować różnego typu dokumenty nie niszcząc ich i zachowując wolną przestrzeń na biurku, gdy skaner nie jest używany. Oprócz standardowego ustawienia, skaner można ustawić poziomo, co ułatwia podawanie nośników przy dużych ilościach dokumentów. Po zakończeniu pracy skaner można ustawić pionowo, zyskując dodatkowe miejsce na biurku.

Profesjonale drukarki fotograficzne (SureColor SC-P900/ SC-P906/ SC-P700/ SC-P706/ SC-PX1VL/ SC-PX1V)

Drukarki atramentowe do wydruków w jakości fotograficznej, obsługujące rozmiary A2 i A3 łączą kompaktową budowę z wyjątkową wydajnością i jakością, jakiej poszukują profesjonalni fotograficy i entuzjaści fotografii. Po 10 latach całkowicie odświeżyliśmy wymiary i design obudowy, a także jakość wydruków i sposób obsługi, tworząc flagowe modele Epson z którymi śmiało można wkroczyć w nową epokę fotografii.

Więcej informacji na temat nagród Red Dot.

Źródło: Epson

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING