spot_imgspot_img

Brother powiększa serię Toner Benefit

Brother dodał do swojej oferty dwa urządzenia wielofunkcyjne z serii Toner Benefit – MFC-B7710DN i DCP-B7500D. Oba modele charakteryzują się wysoką prędkością druku (do 34 stron na minutę), automatycznym drukiem dwustronnym oraz tonerem o wydajności do 2 tys. stron.

Brother DCP-B7500D to nowe w portfolio firmy kompaktowe, monochromatyczne urządzenie laserowe 3 w 1, które umożliwia drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie. Ta elektrofotograficzna drukarka laserowa ma wbudowany wyświetlacz LCD oraz umożliwia wydruk do 34 stron na minutę w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Model MFC-B7710DN, czyli monochromatyczne urządzenie laserowe 4 w 1, które oprócz możliwości drukowania, kopiowania i skanowania posiada również funkcję fax oraz automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy.

Oba nowe modele z serii Toner Benefit wyróżnia tryb cichej pracy, co umożliwia na znaczne obniżenie poziomu hałasu podczas drukowanie poprzez zmniejszenie szybkości druku do 13 stron na minutę – dzięki czemu sprawdzi się zarówno podczas pracy w biurze, jak i w domowych warunkach.

Brother DCP-B7500D i MFC-B7710DN posiadają funkcję drukowania plakatów i broszur, znaków wodnych oraz pomijania pustych stron. Urządzenia mają również funkcję Archiwum Wydruków, która pozwala na zapisywanie kopii wszystkich drukowanych dokumentów w postaci plików PDF.

Źródło: Brother

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING