spot_imgspot_img

BluePrint AG kończy instalację pierwszej maszyny Landa S10P w Niemczech, przewidując 30% wzrost biznesu

Landa Digital Printing informuje, że maszyna Landa S10P Nanographic Printing® została pomyślnie zainstalowana w drukarni komercyjnej BluePrint AG w Niemczech. Dwustronna  Landa B1 umożliwi firmie BluePrint AG zaspokojenie zapotrzebowania klientów na wielkoformatowe zlecenia komercyjne o wyższym poziomie dostosowania do indywidualnych potrzeb, ale przy krótkich i średnich nakładach.

Nowa maszyna Landa umożliwi również firmie BluePrint AG zwiększenie wydajności wewnętrznej, co pozwoli na uzyskanie cennych oszczędności kosztów, a także umożliwi jej osiągnięcie wzrostu nowych zamówień o 30%.

Nowa maszyna Landa S10P znajduje się w rozbudowanych zakładach firmy BluePrint AG w Monachium, obsługujących europejskich klientów w krajach niemieckojęzycznych. Według właściciela firmy, Gerharda Meiera, technologia ta pozwoli firmie na zwiększenie wydajności i skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek. Wykorzystując siedem kolorów Landa S10P i ultra szeroki gamut barwny, BluePrint AG będzie w stanie obsługiwać nawet najbardziej złożone zamówienia klientów na ultra realistyczne obrazy fotograficzne o wysokim poziomie personalizacji. Ponadto, dzięki przeniesieniu pracy na Landa S10P, firma BluePrint AG spodziewa się zredukować emisję dwutlenku węgla nawet o 35%.

Gerhard Meier, Dyrektor Generalny BluePrint AG, komentuje: “BluePrint AG posiada dużą bazę klientów, w tym prestiżowe firmy międzynarodowe, takie jak Porsche i BMW, jak również firmy farmaceutyczne, w tym Novartis. W związku z tym, naszym priorytetem jest dostarczanie klientom tylko najwyższej jakości prac. Aby to osiągnąć, inwestujemy w najnowszą, często przełomową technologię, aby zapewnić szybkie, elastyczne i zrównoważone rozwiązania w konkurencyjnych cenach. Landa S10P doskonale spełnia te wymagania i już otwiera nowe możliwości biznesowe.

Posiadając w swoim portfolio mieszankę tradycyjnych maszyn offsetowych i możliwości cyfrowych w mniejszym formacie, BluePrint AG planuje przeniesienie istniejących zadań średnio-nakładowych na swoją nową maszynę Landa S10P. Typowe zastosowania obejmują katalogi, ekspozycje, zaproszenia, plakaty, czasopisma i pocztę bezpośrednią…

Źródło: Landa Digital Printing

 

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img

Opakowania i etykiety

spot_img

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING

Drukarnia Interak