spot_imgspot_img

Heidelberg w Wielkiej Brytanii

Heidelberger Druckmaschinen AG (Heidelberg) w Wielkiej Brytanii kontynuuje optymalizację podejścia klienta na tym ważnym rynku druku. Po utworzeniu nowego centrum logistycznego w Leighton Buzzard w lutym tego roku, skąd klienci mogą być szybciej i elastyczniej zaopatrywani w części zamienne i materiały eksploatacyjne, firma planuje teraz również przeniesienie siedziby klienta w zachodnim Londynie.

Dzięki temu wszyscy klienci będą mogli w przyszłości wygodniej i szybciej dotrzeć do siedziby działu sprzedaży i serwisu  Heidelberga, zaplecza, a także salonu wystawowego. Przeprowadzka ma nastąpić przed końcem roku kalendarzowego 2021.

Nieruchomość w Brentford – położona pomiędzy London City a lotniskiem Heathrow – została sprzedana deweloperowi Fairview New Homes Ltd. (Fairview). Odpowiednia umowa zakupu została podpisana dzisiaj. Fairview jest brytyjskim deweloperem wysokiej jakości lokali mieszkalnych i domów w Londynie, założonym w 1961 roku. Heidelberg spodziewa się, że transakcja, z uzgodnioną ceną zakupu wejdzie w życie w ostatnim kwartale 2021 roku.

“Przeniesienie siedziby sprzedaży i serwisu oraz magazynu pozwoli nam jeszcze bardziej efektywnie obsługiwać naszych klientów w Wielkiej Brytanii w przyszłości“, powiedział Rainer Hundsdörfer, dyrektor generalny Heidelberga. “Ponadto zbycie opuszczonej nieruchomości w Brentford jest ważnym krokiem w kierunku ciągłej regulacji naszych struktur. Dzięki bardziej efektywnemu wykorzystaniu przestrzeni w przyszłości zaoszczędzimy znaczne koszty w firmie Heidelberg. Wykorzystamy w ten sposób uwolnione środki, aby wzmocnić naszą płynność i kontynuować strategiczne inwestycje na przyszłość na drodze naszej transformacji cyfrowej.”

Heidelberg ma około 160 pracowników obsługujących około 1400 klientów w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Rynek jest jednym z 10 najlepszych rynków w Heidelbergu.

Źródło: Heidelberg

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING