spot_imgspot_img

Bickers i Digiprint po raz trzeci wybrani przez Werner Kenkel

  • Tytuł Lidera Klimatycznego Polska 2021 dla Grupie Werner Kenkel przez magazyn „Forbes Polska”
  • Instalacja plotera klejowego Bickers Glue-Jet 20.30 PAi2

W grudniu 2020r. roku Digiprint PL, dystrybutor cyfrowych rozwiązań dla poligrafii, zainstalował w firmie Werner Kenkel, ploter klejowy Bickers Glue-Jet 20.30 PAi2. Maszyna dołączyła do parku maszynowego dostawcy tektury w jednym z zakładów w Wielkopolsce.

To kolejna, trzecia już instalacja urządzeń niemieckiej firmy wspierana przez Digiprint PL jako jej wyłącznego agenta na polskim rynku.

Grupa Werner Kenkel jest producentem tektury falistej, opakowań z nadrukiem fleksograficznym, offsetowym i cyfrowym oraz materiałów POS (ekspozytory, standy, displaye). To polska, rodzinna firma z ponad 40-letnią tradycją i bogatym doświadczeniem w branży opakowań tekturowych.

Na zdjęciu od lewej: Piotr Wojtko- Digiprint, Andrzej Marecki – Werner Kenkel oraz Tomasz Janicki – Zastępca Dyrektora Produkcji Werner

Jedną z kluczowych misji przedsiębiorstwa dysponującego trzema zakładami produkcyjnymi jest prowadzenie działalności w odpowiedzialny i zrównoważony sposób. W swojej działalności zwraca szczególną uwagę na aspekty społeczne oraz wdrażanie i stosowanie nowoczesnych technologii produkcji charakteryzujących się pozytywnym wpływem na środowisko naturalne.

Potwierdzeniem tych działań jest tytuł Lidera Klimatycznego Polska 2021, który pod koniec ubiegłego roku został przyznany Grupie Werner Kenkel przez magazyn „Forbes Polska”. Ten prestiżowy ranking liderów klimatycznych w Polsce został przygotowany po raz pierwszy a redakcja magazynu wraz z uznaną firmą analityczną Statista „wzięłe pod lupę” ponad 500 firm działających na naszym krajowym rynku.

Każdy z producentów stawia sobie jako cel ciągłe dostosowywanie się do zmieniających potrzeb rynku. Jednym z kluczowych aspektów jest elastyczne podejście do klienta. Kolejne urządzenie firmy Bickers daje nam jeszcze większą możliwość szybkiego reagowania na potrzeby naszych partnerów biznesowych   – mówi Tomasz Janicki, Z-ca Dyrektora ds. Produkcji.

Ploter klejący pozwolił nam nie tylko zwiększyć moce produkcyjne, ale również poszerzyć ofertę produktową. Rynek produktów POS-owych wymaga od nas wysokiej jakości oraz powtarzalności. To właśnie dzięki ploterowi klejącemu Bickers Glue-Jet możemy sprostać tym oczekiwaniom. Warto podkreślić, że o ponownym wyborze tego plotera klejowego zadecydowała niezawodność urządzenia, jego wydajność oraz zaplecze serwisowe oferowane przez firmę Bickers, która bardzo sprawnie reaguje na nasze potrzeby. 

Ploter klejowy firmy Bickers w znacznym stopniu przyspiesza i optymalizuje produkcję –  umożliwia on aplikację klejem na zimno oraz na gorąco niemalże każdego kształtu geometrycznego w osi XY. Dzięki ergonomicznej budowie, maszyna gwarantuje użytkownikom swobodny dostęp do materiału i adaptuje się do toku pracy produkcyjnej.

Źródło: Digiprint

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING