spot_imgspot_img

Asy drukarni w rękawie: inspiracje i refleksje na czas kryzysu

Wracamy do Konferencji Fleksografów 2023, jak odbyła się kilka dni temu w Ożarowie Mazowieckim. Konferencję przygotowała Polska Izba Fleksografów, a wśród zaproszonych gości było całkiem liczne grono dostawców rozwiązań i drukarni fleksograficznych.

Na zakończenie II dnia Konferencji swoją prezentację miała firma Emipak, którą poprowadziła Izabela Talmont. Tytuł tej prezentacji to: Asy drukarni w rękawie: inspiracje i refleksje na czas kryzysu.

Izabela Talmont

Jak sama Izabela Talmont zauważyła, nie chodziło w prezentacji by przedstawić konkretne produkty, a raczej chodziło o to, by zwrócić uwagę na zupełnie inne obszary działania drukarni, które nawet w czasach trudnych mogą stanowić o sukcesie. Dawka inspiracji, przemyśleń, czasem innego spojrzenia na rzeczywistość. A wybrane rozwiązania zostały zaprezentowane nieco inaczej.


SŁUCHAJ PODCASTÓW NIEZBĘDNIK POLIGRAFA


Izabela Talmont uważa, że zasoby produkcyjne drukarni mogą być asem w rękawie w czasach kryzysu i prosperity. Co warto zrobić i jak je wykorzystać?

  • przeanalizować te zasoby,
  • cechy tych zasobów przełożyć na język korzyści dla drukarni (wewnętrzna komunikacja, m.in. pomiędzy produkcją, a działem handlowym),
  • cechy tych zasobów przełożyć na język korzyści zrozumiały dla klienta drukarni, tak żeby klient drukarni miał z tego korzyść (np. szybki czas realizacji zamówienia, który jest możliwy dzięki maszynie fleksograficznej, którą można szybko i bezpiecznie przezbroić),
  • wykorzystać je w komunikacji z otoczeniem w różnych formach,
  • dzięki tym zasobom budować wartość w oczach swoich klientów.

To była ostatnia prezentacja tego dnia i chyba dużym zaskoczeniem dla Izabeli Talmont był odbiór przez słuchaczy, gratulacje i podziękowania za poruszenie tematów w nietypowy sposób. Przypominamy również, że w kolejnych wydaniach będziecie mogli zapoznać się z wybranymi prezentacjami.

W najbliższym wydaniu czasopisma Świat Poligrafii Professional przedstawimy Wam wywiad z Izabelą Talmont. Zapraszamy do lektury!

Źródło: Emipak


Prenumeruj nasz Newsletter
Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Premium

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING