spot_imgspot_img

Acuity Prime z płaskim stołem od Fujifilm

Firmy Fujifilm i ID Numérique zawarły umowę na dystrybucję i obsługę serwisową nowej drukarki Acuity Prime z płaskim stołem na francuskim rynku. Od czasu założenia w 1997 roku, firma ID Numérique stała się dominującym graczem francuskiej branży druku wielkoformatowego, wydzielając oddzielny dział graficzny i sprzedaży. Dysponując rozległą siecią stałych klientów i dedykowanych zespołów handlowych, z łatwością może pomóc firmie Fujifilm osiągnąć szybki wzrost sprzedaży.

Kluczowym argumentem za podpisaniem umowy są także możliwości ID Numérique w zakresie zapewnienia wsparcia technicznego. W 15-osobowym zespole techników terenowych, którego pracę wspiera profesjonalna telefoniczna linia pomocy, znajduje się czterech specjalistów od średniej klasy drukarek z płaskim stołem.

Kevin Jenner, dyrektor ds. marketingu w Europie, dział Wide Format Inkjet Systems w firmie Fujifilm:

„Jesteśmy niezmiernie dumni z modelu Acuity Prime – zainwestowaliśmy mnóstwo czasu i środków badawczo-rozwojowych, aby zdefiniować nowy plan dla szerokiego formatu, który okazał się czymś zupełnie innym niż wszystko, co znaliśmy do tej pory, a ta maszyna jest wczesnym rezultatem tej inwestycji. Jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwościami, jakie stwarza to partnerstwo w zakresie szerszej dystrybucji modelu Acuity Prime, niż to obecnie możliwe. Reputacja firmy ID Numérique, jej niezrównana sieć sprzedaży we Francji oraz jej możliwości profesjonalnej pomocy technicznej oznaczają, że będziemy w stanie dotrzeć do części rynku, które zawsze byłyby poza naszym zasięgiem”.

Franck Quere, właściciel i CEO firmy ID Numérique, dodaje:

„Bardzo się cieszymy ze współpracy z firmą Fujifilm. Oczywiście od dawna znamy jej produkty i zawsze mieliśmy do niej duży szacunek. Nie mogliśmy zignorować nowej maszyny Fujifilm Acuity Prime i jesteśmy zachwyceni, że będziemy w stanie oferować ją naszym klientom. Ponieważ ograniczenia związane z pandemią Covid-19 we Francji są powoli łagodzone po bardzo trudnych dla branży dwóch latach, cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek maszynę, która naszym zdaniem naprawdę może pomóc nam szybko odrobić straty. Jakość druku oferowana przez Acuity Prime, osiągalna przy najwyższych prędkościach w branży, jest doskonała, a co ważniejsze, jest także bardzo łatwa do utrzymania – co nie jest regułą w przypadku maszyn innych producentów”.

„Spośród wielu technicznych wyzwań, jakim stawiamy czoła w imieniu naszych klientów, problemy z atramentem należą do najczęstszych. Dlatego fachowa wiedza firmy Fujifilm na temat właściwości chemicznych i opracowywania tuszów – odziedziczona po firmie Sericol – również jest niezmiernie cenna i daje nam ogromne zaufanie do jej produktów”.

Oprócz modelu Acuity Prime, firma ID Numérique jest także podekscytowana długoterminowym potencjałem oferty wielkoformatowych urządzeń atramentowych od Fujifilm. Pan Quere podsumowuje:

„Z naszej perspektywy równie istotnym powodem podjęcia tej współpracy były przyszłe plany rozwoju produktów firmy Fujifilm. Ma ona wielkie plany co do swojej gamy urządzeń na przyszłość i cieszymy się, że będziemy uczestniczyć w ich realizacji”.

Źródło: Fujifilm

Prenumeruj nasz Newsletter
Niniejszym wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie SUNNY MEDIA (wydawca czasopisma Świat Poligrafii Professional, Opakowania i Etykiety, Digital Business oraz serwisów: swiatpoligrafiipro.pl, katalog.printnews.pl, printnews.pl) zgodnie z wytycznymi zawartymi w Polityce prywatności opublikowanymi na łamach www.swiatpoligrafiipro.pl. SUNNY MEDIA informuje o możliwości wglądu i poprawiania zgromadzonych danych zgodnie z RODO.

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING