spot_imgspot_img

Zacznij od: Uniwersalność w etykiecie i opakowaniach

Reprograf-Grafikus, tej marki nie trzeba nikomu przedstawiać. Warto jednak zauważyć, że od dawna w ofercie tej firmy są obecne fleksograficzne i offsetowe maszyny do produkcji etykiet i opakowań producenta MPS.

MPS to znana na całym świecie marka wysokiej jakości fleksograficznych, offsetowych i hybrydowych (z udziałem druku cyfrowego) maszyn do produkcji etykiet oraz opakowań. To ponad dwie dekady doświadczenia i ciągłe innowacje technologiczne, które zapewniają oszczędność czasu i odpadów.

Każda z maszyn jest zaprojektowana tak, aby maksymalnie zwiększyć produktywność. Dzięki łatwym zmianom przyrządu, szybkiej konfiguracji, stałej i przewidywalnej jakości oraz niezawodności druku, MPS zapewnia najniższe koszty w przeliczeniu na 1000 szt. wyprodukowanych etykiet. Maszyny te są postrzegane przez użytkowników końcowych jako najprostsza i najbardziej przewidywalna maszyna w obsłudze.

Innowacyjny protokół sterujący „Talk to me”, pozwala na wymianę danych w czasie rzeczywistym – a tym samym kontrolę procesu w dowolnym momencie, stwarza możliwość nieograniczonego przeglądu zdarzeń oraz raportowanie czasu pracy operatorów, zarządzenia aplikacją oraz analizę wydajności samej maszyny.

Wszystkie modele są w pełni zautomatyzowane i mogą obsługiwać podłoża od cienkich folii i materiałów etykietowych po grube kartony w zakresie (12 – 450 µm). Maszyny można konfigurować dowolnie, poniżej wymienione są dostępne bazowe warianty rozwiązań:

  • EFS 340/430/530 – maszyna drukująca do wielu podłoży z podstawowym systemem automatyzacji, druk do 200m/min
  • EFA/EFA+ 340/430/530 – maszyna drukująca do wielu podłoży w pełni zautomatyzowana, druk do 200m/min
  • EF SYMJET 340/430 – hybrydowa maszyna drukująca FLEXO/CYFRA UV, druk do 75m/min
  • EXL-Offset 430/530 – wielozadaniowa maszyna drukująca w technologii OFFSET/FLEXO, druk do 200m/min
  • EXL-Packaging 530/580/680 – wielozadaniowa maszyna drukująca w technologii FLEXO przeznaczona do dużych materiałów etykietowych, folii oraz opakowań giętkich, druk do 300m/min

MPS zapewnia najniższe koszty w przeliczeniu na 1000 szt. wyprodukowanych etykiet. Maszyny te są postrzegane przez użytkowników końcowych jako najprostsza i najbardziej przewidywalna maszyna w obsłudze.

Źródło: Reprograf-Grafikus

Kalendarz wydarzeń – WEBINARIA

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING