spot_imgspot_img

Xaar otworzył swoją nową globalną siedzibę

Xaar oficjalnie otworzył swoją nową globalną siedzibę w Cambridgeshire podczas ceremonii, której przewodniczyli prezes Andrew Herbert, dyrektor generalny John Mills, dyrektor finansowy Ian Tichias i dyrektor generalny jednostki biznesowej głowic drukujących Graham Tweedale, wraz z członkami zespołu.

Decyzja ta opiera się na niedawnej zmianie marki firmy Xaar i wprowadzeniu platformy ImagineX, ponieważ firma nadal koncentruje się na rozwoju technologii atramentowej do zastosowań drukarskich i produkcyjnych na całym świecie.

Nowy obiekt, zlokalizowany w Cambridge Business Park, w Waterbeach, Cambridgeshire, mieści w sobie finanse, dział kadr, dział prawny i dział marketingu firmy Xaar, jak również nowe, specjalnie zbudowane laboratorium badawczo-rozwojowe. Nowe biura zostały specjalnie skonfigurowane tak, aby poprawić środowisko pracy zespołu, a także uwzględnić zaangażowanie Xaar w elastyczne formy pracy dla pracowników.

Co ważne, biura te zapewniają również znaczne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla przez Xaar, ponieważ firma koncentruje się na swoich celach w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Podczas gdy siedziba w Waterbeach mieści większość funkcji korporacyjnych, zakład produkcyjny w Huntingdon pozostanie kluczową częścią zaangażowania Xaar w innowacje, współpracę z klientami i wykorzystywanie nowych możliwości rynkowych.

Otwierając nową siedzibę, John Mills powiedział: “Jesteśmy dumni z naszego dziedzictwa w Cambridgeshire, a nasze nowe biura zapewnią najlepsze środowisko pracy, które pomoże nam kontynuować globalny rozwój technologii przemysłowego druku atramentowego na całym świecie.”

Źródło: Xaar

Tylko dla ciebie

spot_img

Partnerzy portalu

Aktualności

- Reklama -spot_img
- Reklama -spot_img

Ecco Plus

Drukarnia CDM Packaging

Scorpio

ZING